reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

Agulqa to juz troche bardziej skomplikowana sytuacja i najlepiej do ksiegowej albo do zusu isc, ale mi sie wydaje, ze nie bedzie mogl pracowac, a przynajmniej nie tak legalnie:tak: czyli umowy i inne slady odpadaja...
 
reklama
Na działalności jak masz opiekę lub chorobowe to nie możesz wystawiać żadnych rachunków o faktur, myślę ze dotyczy to też ojcowskiego. Mój będzie ze mną 2 tyg na ojcowskim, potem może tydzień urlopu, a potem przyjedzie do mnie siostra na tydzień. A potem będzie trzeba radzić sobie samej...
 
I kolejne zestawienie z różnicą 2 tygodni :)
Miłosz już główką do dołu, jeździ mi po pęcherzu tak, że czasem aż mną trzęsie, no i obowiązkowo liczy żeberka po prawej stronie :p

32 i 34.jpg
 

Załączniki

  • 32 i 34.jpg
    32 i 34.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 55
Ale fajny brzusio:) jest różnica no, ale w końcu dzidziuś teraz najwięcej rośnie. Ja muszę zmierzyć sobie obwód....bo tu tak nie mierzą. Mierzą jedynie brzuch od mostka do spojenia losowego. Oczywiście chodzi pewnie o macice bo wcześniej porządnie macaja ;)
 
reklama
Do góry