reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

36tc. Uważam za rozpoczęty:)
 

Załączniki

  • 1417800643219.jpg
    1417800643219.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 64
reklama
nie przekroczyć 80kg... marzenie. ale drugi raz w życiu mogę tyle ważyć. byle nie więcej ;-);-);-)

Elutka, fajne spodnie :tak::tak:, a mój siedzi obok i oglądam Twoją fotkę, a on do mnie pokaż jeszcze raz w powiększeniu, bo chcę zobaczyć jaki ma telefon :-D:-D:-D:-D:-D:-D to jest zboczenie!!! :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Dagi fajny masz brzuszek :-)

Sprite wcale nie zboczenie, bo ja też tak mam :-D
Jak oglądam tv i ktoś przez telefon gada to mówię zawsze do Ł "o s3 ma" a on się na mnie gapi jak na debila :p
 
Dagi mój gin dziś mówił ze dziecko od 36tc do 40tc rośnie tyje około 800g dlatego dobrze robić usg w tym czasie bo łatwo oszacować ile +/- dziecko będzie miało w tym 40tc
 
reklama
Doggi wiesz co Ci powiem, że mam ochotę zaje.bać brytyjska służbę zdrowia pod względem usg. Bo ostatnie miałam w 20tc i nawet nie podawali orientacyjne wagi dziecka. Porażka. Byłam prywatnie na usg w 32tc za które zapłaciłam uwaga....100f czyli jakieś 500zl u polaka. I prócz tego ze mi powiedział, że mała jest ulozona posladkowo to nie dowiedziałam się nic kompletnie nic a jak mu powiedziałam tak z zaskoczenie czy jest w stanie określić płeć to powiedział, że ma za kiepski sprzęt....moda uda mi się umówić jeszcze gdzieś na wizytę. Bo to tragedia. A orientacyjna wagę i długość dziecka podają "macajac" i mierząc brzuch od góry do dołu....będzie u mnie polozna w pon to może uda mi się ją namówić żeby mnie umówila na usg coś wymyśle, nasciemniam.....
 
Do góry