reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
A ja np z Olą tyłam tak samo jak ze stachem, a brzuch miałam większy,uda masacra, nawet w ramiona o ręce mi poszło i nie mówię już o boczkach, teraz jakoś tak lepiej wyglądam nie wiedzieć czemu
 
To mi wszystkie kilogramy poszły w du*pę, boczki i nogi. No mam takie balerony, ze szok. Kupiłam w zeszłym roku kozaczki ze złotym zamkiem z tylu. Ni chu chu ich nie dopnę teraz :-) Tyłek wielki jak szafa trzydrzwiowa. Nosilam zawsze r. 40 teraz mam jeansy z h&m 44 :o A gęba okrągła, a miałam lekko wystające kości policzkowe. Mam nadzieje, że to w większości woda!!!!!
 
mnie tam moja waga nie dziwi. bardziej mnie zastanawia, czy tak jak po pierwszej ciąży, tak teraz uda mi sie wrócić bez problemu do mojego rozmiaru. a brzuch dziwnie, bo wszyscy mi mówią, że mam mniejszy niż przy młodym, a ja ledwo zapinam kurtkę, w której szłam do porodu :baffled:
 
Agulqa_b przecież w połogu można ćwiczyć, nie można zbyt intensywnie bo mleko Kwaśnieje w cyckach ale tak spokojnie, delikatnie jsk najbardziej można.
Nie odcrazu, ale tak po 2tyg spokojnie możesz zacząć
 
reklama
Do góry