reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki :)

gosiane, Doggi, piękne, zgrabne brzuszki!!!

bada, ja też mam nadzieję, że 19kg nie przytyję jak z Młodą, chociaż ze mną nigdy nic nie wiadomo, póki co mam +11kg i 2 miesiące przed sobą :baffled:
 
reklama
Doggi, gosiane super brzuszki:-)
A 10kg to wazy dziec, wody, cyce, krew, itd:tak::tak::tak:

Dagi duze dzieciatko masz!!:szok: moj w 32tc mial 2100g i to byl juz jakby tydz starszy:tak:
 
Doggi, gosiane śliczne brzuszki! :-)

U mnie jakieś 10-11 kg na plusie.
Jak raz "zrzuciłam winę" na wagę dziecka (bo ono zawsze cięższe niż powinno) przy lekarce to mi powiedziała, że to mnie nie usprawiedliwia. A ja moim skromnym zdaniem aż tak dużo nie tyję z wizyty na wizyt e :sorry2:
Ostatnio pisałam , że mnie ochrzaniła za 2 kg w miesiąc, a ja tu w artykułach czytałam, że te 2 kg spokojnie można tyć, niepokojące jest 4-5.
 
o matko Emilchen to ta Twoja lekarka ma chyba powazne problemy ze soba!!! Moja tez zreszta, bo mi zawsze mowi na odwrot!! ze moje +9kg to ZA MALO!!:szok: i teraz dostane opr na pewno, bo schudlam 1kg:tak:
 
To niech jaśnie szanowna pani dr powie jak nie tyć :-D skoro taka mądra. Widząc moją pewnie by zemdlała :-D Moja gin na szczęście nie komentuje. Raz mi się zdarzyło, w poprzedniej ciąży, że położna skomentowała moją wagę, że niby trudno mi będzie później zrzucić :rofl2:
 
Mnie położna raz kręciła nosem, że za dużo przytyłam i teraz na ostatniej wizycie była "oburzona", bo schudłam... I weź tu dogódź takiej...
 
Ja też tego nie rozumiem, mnie też się czepiała położna w poradni, że nie przytyłam w ciągu miesiąca… Przecież ważne, żeby dziecko przybierało na wadze a nie my!
 
reklama
Mam wrazenie, ze od mojej poprzedniej fotki (tyg temu) nic sie nie zmienilam;-) teraz skonczony 35 tc i chyba juz zaczyna sie 9 mies.:tak:

#35w0d.jpg35w0d.jpg

Strasznie niewyrazne, ale coz ciemno u mnie jak w d... no i z tel robione..
 

Załączniki

  • #35w0d.jpg
    #35w0d.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 37
  • 35w0d.jpg
    35w0d.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 42
Do góry