reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
A mi cycki nie urosły za dużo może rozmiar... Za to sutki duże się zrobiły i wcale mi się to nie podoba :p


Kasia niezła różnica przez 2 tygodnie :O


U mnie rozstępy w pierwszej ciąży pod koniec tylko takie 3 małe kreski nad pepkiem teraz jak brzuch wystaje to je widać dopiero, mam nadzieję że nowych nie będzie
 
mi cycki urosly. teraz juz w miejscu stoja ale na poczatku to masakra.

w ogole wczoraj zauwazylam ze wokol pepka mam sina skore. nie wiem czy az tak sie naprezyla czy co, ale doslownie sina otoczka wygladajaca jak siniak zrobila sie wkolo pepka...
ciekawe od czego?
 
Oj u mnie to chyba cycki ze dwa rozmiary podskoczyły, co mnie akurat specjalnie nie cieszy..
Dziewczyny czy Wam biusty wróciły do ładnego wyglądu po ciąży?
 
Mnie cycki urosły bardzo, przed ciążą to miałam 75A a teraz 85 C... sutki też takie duże się zrobiły. Po pierwszej ciąży wróciły do swojego normalnego stanu.
Mnie też w ciągu ostatniego miesiąca strasznie wybrzuszyło, chociaż i tak źle nie wyglądam- tak wszyscy mówią. Ostatnio pielegniarka w gabinecie USG powiedziała, że mam mały brzuszek jak na ten czas ciąży.
A najlepsza była lekarka od USG- odsłania brzuch, pyta czy już rodziłam i mówi- widzę, że siłami natury było. A ja do niej, że cc... to zwątpiła i powiedziała że nie ma blizny żadnej i że musiało się super goić... to akurat prawda, na mnie wszystko się dobrze goi, mam nadzieję że teraz też tak będzie.
 
Moje cycki są większe id brzucha są tak ogromne ze to się nie dzieje nienawidzę ich strasznie są oblesne i juz nie mogę się doczekać aż zaczną wyglądać jsk wcześniej na szczęście prxy oli szybko zaczęły być normalne. Aktualnie noszę staniki 70H ale niestety są juz za małe... Cycki wychodzą górą i bokami.... Nienawidzę ich :(
 
reklama
U mnie już tylko brzuszek sobie rośnie...tyłek, uda stanęły w miejscu, a cycochy może rozmiar urosły. Brodawki też jakby bardziej sterczące, ale to akurat mnie cieszy bo małemu będzie łatwiej je chwycić. W szpitalu jak mnie pierwszy raz do ktg podpinała położna to pierwsze co zapytała "co taki mały brzuch?"
Doggi daj trochę cyca :D:-D
 
Do góry