reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
To ten mój durny jeszcze min jedno dziecko chce (chyba go poje.bało) juz mu powiedziałam żeby se innej żony poszukal do tego bo ja się niechaj wrobic

Mogę się poświęcić :-D:-D:-D

alecta, no taki brak zrozumienia, nawet tu! Mnie chodzi o to, że nie mam brzucha typowo ciążowego i to mnie dobija, a Ty masz piękny, CIĄŻOWY brzuch :-(
 
Nulini chętnie Ci go wypożycze ;-)
Przy moich problemach z kręgosłupem wolałabym mieć taki jak Ty, bo z bólu już czasami nie wyrabiam, wczoraj nawet masaż nic mi nie dał.
Ostatnio zaczęłam nawet myśleć nad znieczuleniem przy cc, bo ze względu na.kręgosłup wolałabym ogólne, ale z drugiej strony nie chce przespać narodzin Lilki...
 
U mnie brzuch jakby nieco mniejszy, 95 cm. Sąsiadka w ogóle go nie zauważyła dzisiaj bo jakoś specjalnie kurtka go nie opinała... ale tak na co dzień to już dokucza i kręgosłup i coraz większa "niepełnosprawność"
 
Nulini no taki twój urok ;-) ale Szczupła fajna laska jesteś więc figury się nie czepiaj :-) że wkurza Cie brak brzuszka to rozumiem ale może jeszcze wyskoczy? :-) jeszcze jest trochę czasu :-D
 
Dziewczyny, super wygladacie! Najwazniejsze, zeby dzieciaczki byly zdrowe.
Nulini Ty farciaro, po ciazy nie bedziesz miala nic do zrzucania.

Dziewczyny kiedy sie pojawiaja rozstepy na brzuchu?
 
reklama
Do góry