reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki:)

reklama
Cynamonka, faktycznie w ostatni weekend wyluzowałam się baaardzooo :-) Mogłam robić co mi się tylko podoba, nie musiałam zwracać uwagi na faceta w domu i jego humorki ;-) A teraz rośnie brzucholek w oczach :-) Dziwne, ale po raz pierwszy cieszy mnie ten fakt! ;-)
 
maja 33 sliczny zgrabny brzuszek :-)
nineczka rozstepami sie nie przejmuj skurcza sie i nie bedzie tak zle zobaczysz twoj brzusio tez superasty :-)
co tam naprawde ciaza dodaje urody dziewczyny wygladacie bardzo ladnie :-)
 
Nineczka, brzuszek zgrabniusi. Rozstępami nie ma się co przejmować. każda z nas ma jakieś "figurzaste niedociągnięcia". Ja np. mam celulit, który mnie wkurza no i co?? I kurna nic! Nie poradzę. Stosowałam i stosuję kremy. Brałam zabiegi, na których właziłam w jakąś pończochę a kobitką jeździła po mnie urządzeniem-dziewczyny, to wszytsko gów....pomaga. Taka nasz uroda i już. Siedzący tryb życia robi swoje. Mysle, że jedynie aktywnośc fizyczna może utrzymać nas w dobrej formie, a nie te drogie wynalazki...Grunt to pozytywne nastawienie do siebie-wtedy promieniuje z Nas wewnętrzne piękno i jesteśmy atrakcyjne!
 
nineczka- brzusio pierwsza klasy, rozstepy nie przejmuj sie znikome, bardzo mi sie podoba Twoj sweterek sliczny

pola- o ile pamietam poprzednie zdjecia to brzusio i ty cala wszystko bylo piekne, lepiej pochwal sie wielkoscia domka Majeczki:-D

dzieki dziewczyny za mile slowa, jestescie przemile:-)
 
reklama
No to teraz popatrzcie na mojego gigancika hihi.... :laugh2: :-) :laugh2: :-)
Pewnie nikt mnie nie pobije :tak:
Wyglądam jak oszołom :baffled: bo to dziś z rana, jeszcze nie byłam doprowadzona do porządku:dry: :-p
A no i powiem wam że dostałm od mojego kochanego ;-) mężusia malutki (dobry do torebki) aparat fot, żebym miała do szpitala :happy: juppi........
33xo4.jpg
44ah0.jpg
 
Do góry