reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki:)

nineczka poprosimy o więcej zdjęc.
Oj Pola też mi się marzą takie zdjęcia, ale jak dotąd wszystkie musiałam robić sobie sama, a efekty różnie mi wychodziły bo nie zawsze udało mi się dobrze ustawć aparat, bądź też ostrości nie złapało odpowiedniej, wrrr.... :-(
 
reklama
Mi tez sie marza takie zdjecia ale wiem ze nie mam co liczyc bo nikt procz mnie o tym nie mysli wiec dupa.....chyab nie bedzie :zawstydzona/y: tylko te cykane wlasna lapka?:dry:
 
Ewa!!!! Czerwienie sie hihih! Zgrabniochy to bedziemy jak dzidzie cycuchem pokarmimy i malenstwo wyssie nasze extra kilogramy. na razie jestem 11 kilo ciezsza i lapie zadyszki po przejsciu 12 schodkow :)
 
cześć. Ja też chciałabym się pochwalić swoim brzuchem-bębenkiem.Trochę czasem przeszkadza(tak jak w tej chwili kopie i nie da mamie napisać posta)ale nie wyobrażam sobie jak to będzie bez niego...
To pierwsze to dzieło artystyczne mojego męża,drugie zrobił nawet nie wiem kiedy ale cóż...
 

Załączniki

  • 23-09-06_2232.jpg
    23-09-06_2232.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 73
  • 17-09-06_1558.jpg
    17-09-06_1558.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 82
Dziewczyny ale zgrabniuszki jestescie pozazdroscic...:-) ;-) ja mam nadzieje ze w weekend dopadne aparat i uda mi sie pare w plenerze zrobic!! bawmy sie naszymi brzuszkami pomysl cynamonki z odlewem gipsowym jest kapitalny myslelismy o tym ale dla mnie jest pytanie co ja potem zrobie z tym brzuchem na scianie w dzieciecym go powiesze?:dry: :cool2: moze jeszce jakies sposoby na utrwalenie tego stanu
 
reklama
Do góry