reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

dzieki:) nie dosc ze jestem szczupla, to na dzien dzisiejszy waga -kilogram na minusie... dziwne,-brzuch delikatnie zaokraglony a waga w dół,-chociaz wcale nie wymiotowalam i teraz w 2 trym. jem baardzo duzo.
 
reklama
nie przejmuj sie tym
ja, choc szczupla nie jestem, tez mam 2 kg na minusie a nigdy glodu nie czuje, jem wiecej niz przed ciaza i tez zaczynam sie zaokraglac
chyba dzieciaczki z nas sciagaja
 
wswp
U mnie podobnie aż się ostatnio wystraszyłam ale spokoju dodaje mi fakt, że przecież już nie wymiotuje no i dosyć regularnie i odżywczo się odżywiam - także pewnie u niektórych tak już jest ;)
 
Właśnie sprawdziłam swoją wagę i wyszłam na zero bowiem wróciłam do tej z przed ciąży :-D Jednak ostatnio też sobie odpuściłam z tym rygorystycznie zdrowym jedzeniem i pozwoliłam sobie na fast fooda i kilka innych "zakazanych" smakołyków :-)
Też częściej jem ale o wiele mniejsze porcje niż wcześniej. Dziewczyny nie oszukujmy się będąc w ciąży to z biologicznego punktu widzenia nosimy w sobie pasożyta czyli "organizm cudzożywny, który wykorzystuje stale lub okresowo organizm żywiciela jako źródło pożywienia i środowisko życia" ale co tam niech sobie żeruje ile wlezie przez te 40 tygodni :-D
Chyba trochę bredzę :-)
 
Też częściej jem ale o wiele mniejsze porcje niż wcześniej. Dziewczyny nie oszukujmy się będąc w ciąży to z biologicznego punktu widzenia nosimy w sobie pasożyta czyli "organizm cudzożywny, który wykorzystuje stale lub okresowo organizm żywiciela jako źródło pożywienia i środowisko życia" ale co tam niech sobie żeruje ile wlezie przez te 40 tygodni :-D
Sedno sprawy :-)
 
reklama
no i napewno brzuszek bedzie pokazniejszy:) ja robe zdjcia co tydzien,zeby widziec pozniej jak rosł...chociaz w ciagu tyg. to w zasadzie nie ma roznicy:/
 
Do góry