reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Kurcze a u mnie po za tłuszczykiem jeszcze nadal nic nie widać...nawet centymetrem sprawdzałam i nic mi nie przybyło. wszystkie spodnie nadal są dobre i wygodne (nie nosze biodrówek tylko zwykłe jeansy) dziwne to.

To się ciesz, ja już schowałam do kartonu moje ulubione spodnie a wszystkie seksi bluzki pożyczyłam siostrze no do lipca. Jednak każdy cm w pasie więcej strasznie mnie cieszy dla odmiany, bo do tej pory to każdy cm był tragedią :-D
 
Nareszcie i ja się pokarze. :):-)
 

Załączniki

  • brzusio (Medium).jpg
    brzusio (Medium).jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 100
piekne miacie te brzucholki:D ja niestety jestem z natury gruba,i nie widze u siebie aby mi brzuszek urosl:( tylko tyle ze wiekszosc biodrowek mnie uwiera.mam nadzieje ze kiedys go w koncu ''rozpoznam'' :D
 
reklama
to i ja wkleje moj
zdjecie takie sobie bo robione komorka i to samodzielnie
Ja tu jeszcze brzuszka nie widzę ;-)

Tak sobie myślę, że aby na pszyszłość łatwiej nam było odszyfrowywać kiedy dane zdjęcie robiłyśmy warto dopisać który to tydzień na fotce... Ja na razie brzucha brak więc nic nie wklejam, zastanawiam się gdzie ten mój 8 cm banan się mieści... Może dlatego mam takie mdłości, bo on się gdzieś tam w jelita wplątał.
 
Ostatnia edycja:
Do góry