reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
dziewczyny ale macie super brzuszki. U mnie widać, jesli ktos wie, że jestem w ciązy, osoby niewtajemniczone, nie zauważą raczej róznicy.

malwina, ja nie chce krakać, ale chyba sporo w ciązy przytyjesz.
 
Ulalala pokaźny brzuszek :-D

U mnie tam jeszcze prawie nic nie widać, biorąc pod uwagę, ze nie mogłam jeść przez miesiąc prawie to jeszcze schudłam w ciąży i brzusiek nie chce się pokazać
 
a to mój brzusio w 13 tygodniu:-)

P1130243a.jpg
 
Dziewczyny, już się nie da ukryć odmiennego stanu, brzuszki widoczne jak nic!:tak:

Jeszcze się ukryć da:-) U mnie ani teściowa ani teść jeszcze nic nie wiedzą.:-)
Dowiedzą się dopiero jak będzie nam dane im powiedzieć w Wigilię:-)
Na razie czekamy na USG które będzie dopiero 17.12:-(
 
Super wszystkie brzuszki! To i ja się pochwalę moim brzusiem dzisiaj w tandetnej spódniczce, ale za to eksponującej krągłości ;-)
 
reklama
kajdusia- jak Ty jeszcze ukrywasz swój brzuszek przed rodziną to Ty nieźle się kamuflujesz:-):-D a swoją drogą piękny masz ten brzuszek :-)
 
Do góry