reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

a ja mam 16,5+ i to od ostatniej wizyty przytyłam 1,5 kg (w tym moja córcia 1300) czyli na mnie poszło 200g:-D:-D:-D...ale mam wrażenie, że spuchłam trochę:no:
 
reklama
PrzyszłaMamusiu - ja też mam wrażenie że to 1kg+ a 10 tak mi ciężko ostatnio i śmieje się że się tocze z nie chodzę :-D
i to do tego z wypiętym brzuchem! hehe a jak wcześniej widziałam babkę w ciąży to się zastanawiałam czy one tak specjalnie chodzą żeby jeszcze bardziej uwydatnić brzuch .... a tu co ... robie to samo :-D:szok::-D
 
Ja też trochę puchnę i gin kazał mi jeść bez soli. Zastanawiam się czy mój organizm może mieć tendencje do zatrzymywania wody. Przed ciążą chodziłam do dietetyka, bo chciałam schudnąć i tam stwierdzili, że mam nadmiar wody 12 kg. Podejrzane dla nich było, że przy chodzeniu na areobik 3-5 razy w tygodniu, raz na jazdę konną i 2-3 godzinach spaceru z psem ważyłam tyle ile ważyłam.
 
witajcie dziewczyny!
Ja po wczorajszej wizycie...No i (o dziwo..) tylko 1kg przytyłam ..i jestem w sumie +8 w 32tyg.
gin stwierdził..że mało przybieram..ale to dobrze,będzie mniej do zrzucenia :-D
Najważniejsze że z dzidzią ok.!

dev067pr___.png
 
Sabincia- jaka ty drobinka jesteś to przed ciążą ważyłaś 45 kg?:szok: a ile masz wzrostu? ale dzidziuś ma prawidłową masę ciała jak na ten okres ciąży:tak:
 
PrzyszłaMamusia- jak poszłam do ginekologa po raz pierwszy byłam juz w 7 tyg i ważyłam 47 kg a wzrostu mam 164 cm :) tylko ze zawsze duzo sportu uprawiałam i trzymałam linie :p:-)
 
reklama
Do góry