reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
To chyba nie offtopic jezeli tak to przepraszam. Ale mam problem moja ukochana narzeka na rozstepy przetestowalismy juz specyfikow "moc" i zaden nie daje pozadanych efektow . Macie moze jakies sprawdzone metody jezeli nie farmaceutyczne to jakies domowe ale skuteczne?
 
Miquel - o rozstępach to my właśnie tu :tak: bo rozstępy biorą się poniekąd z naszej rosnącej wagi
. Co do kosmetyków to co kto lubi - jedni smarują się Mustellą za 80 zeta a inni zwykłą oliwką dla dzieci.
Podobno rozstępom do końca nie można zapobiec, jeśli zachcą sobie wyleźć a można jedynie wspomagać zapobieganie im.
Ja smaruję się oliwką Nivea baby po każdym prysznicu tak kilka minut wmasowuję w brzuszek piersi boki i plecy na wysokości brzuszka i Ziajką na rozstępy (ale to jak mi się przypomni)
Na razie nie wyłażą.
 
Rozstepy jak maja wyjśc to i tak wyjda nie ma cudownego niestety leku na nie:dry:
ja sie cała poprzednia ciąże smarowałam vichy na rozstepy i guzik z pętelka i tak wyszły:-p jak ktoś ma tendencje do nich lub dziedziczne to sie przed nimi nie uchroni niestety:-(
 
Rozstępy- a myślałam że nie będe ich mieć, ale pojawiły się ostatnio na dole brzuszka i udach :-( I jak piszą dziewczyny - jak mają wyjść to i tak wyjdą mimo cudownych mazideł

Asze
- to super z wagą, pogratulować! To pewnie zamkniesz się w 12-14
 
Własnie maja byc to i tak beda mimo , że sie smarowałam na brzuchu 0 ale na udach pupie i piersiach .... tragedia nawet moja gin jak to zobaczyła stwierdziła , ze faktycznie dawno czegos takiego nie widziała po czym dodała ale no cóż dzidzius pani wynagrodzi...
 
reklama
Do góry