reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

A ja się właśnie zważyłam i u mnie ok16+ :szok: ale od ostatniej wizyty u lekarza(miesiąc temu) przybrałam niecałe 2 kg- to może 20 kg nie dobiję:tak:. Ja największy skok wagowy zauważyłam u siebie w II trym.
 
reklama
Niekat co za kompozycja smakowa...:baffled::-)
a ja nie wiem - tak wyszło:dry:z Oliwią miałam taki jeden napad ze zjedłam kanapke z szynka, miodem i płatkami kokosowymi.... i nie pytajcie skad mi się to wzielo:confused:poza takimi chwilami słabości bardzo rzadkimi zreszta nie miewam jakisch wielkich smaków... tak ogolólnie tylko wolę kwasnie niz słodkie:sorry2:
 
Jejku, po co ja włączyłam BB:wściekła/y::wściekła/y: Właśnie popijam kawkę bez słodkiej przegryzki, a tu tak mnie przez was naszło że ho ho:sorry2: Dobrze, że nie mam nic w domu pod ręką, a na dworze straszna pogoda, to do sklepu nie pójdę... Ale takiego pysznego rogalika z czekoladą to bym zagryzła do tej mojej kawki łeeee!!!:baffled::baffled:
No ale po świątecznym ważeniu bardziej się pilnuję z moimi zachciankami i godzinami posiłków i na szczęście póki co nic jeszcze nie przytyłam, a nawet jakieś pół kiloska mniej wczoraj było:-), czyli póki co trzymam +13 kg:cool:
 
ja od ostatniej wizyty trzymam (chociaż niewiele minęło, hahahah) +8
Ale nie mogę się oprzeć czekoladzie, Lionom i Delicjom :sorry2:
Zresztą mam to w d...ie, bo jak będę karmić to wiem, że długo nie zjem czekolady :tak:
 
reklama
Asze - no to ładnie nam się tu wpasowałaś ze swoją profesją, bo ja zupełnie nie wiem co można jeść a czego nie przy karmieniu piersią :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: (wiem tylko, że czekolady i rzeczy "wzdymających" typu bigos ;-))
no i jeszcze cytrusów, smazonego, pieczonego, na samym początku surowego mleka itp dalej nie pamietam ale coś tam jeszcze było - zalezy tezod delikatnosci zołądka maleństwa i jego wrazliwosći alergicznej:sorry2:
 
Do góry