reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

jejkuu!!!Smażone nie,pieczone-nie???To co ja będę na obiady robiła same zupki???:szok::szok::szok:oj dieta niezła,to już wiem czemu karmienie piersią wspomaga powrót do dawnej wagi:-D:-D:-D
 
reklama
normalnie i ja nie wziełabym tego do ust - niestety takiego miałam smaka i koniec:baffled:
a tak w ogóle to kurczaka w polewie miodeowej nigdy nie jadłas?


Niestety nie jadłam, choć nie powiem brzmi smacznie. Zresztą ja to jestem wariat co do jedzenia a mięsa to już całkiem (nadmienie, że nie jestem wegetarianką), ale jakoś tak wole jak widze jak się mięsko robi co by nie było tłuszczu czy jakichś tam żył!! Zaraz wszystko wykrawam itp. a mamuśka sie wścieka że sie wszystko wypiecze czy wysmaży, cóż taka już jestem :-)

Asze - to ja poprosze tą diete "laktacyjną" :-) bo to że nie wolno produktów mlecznych to mnie zaskoczyłyście! :szok: Bo że cytrusy to wiedziałam, ale nawet jabłka nie można??
 
No cóż muszę się Wam pochwalić z ogromną dumą .... po dzisiejszym ważeniu u Ginki przybył mi tylko 1 kg od ostatniego ważenia (19.12) :-):-D Cholerka jestem z siebie dumna, tym bardziej że nie hamowałam się na Świętach no i Sylwester też był "obfity" w żarcie :zawstydzona/y:
No i podsumowując (jutro wskocze w) 32tc i 10+ :-) (a bałam się że bedzie z 13-14:zawstydzona/y:) UFFFFFFFFFF
 
reklama
No wiecie kobitki, naprawdę jestem w szoku z tą moją wagą!!! :-):-D Ale oczywiście pozytywnym szoku.
I co najdziwniejsze, żadnych diet, zahamowań z jedzeniem, słodkim itp.:-)
Tym bardziej że panna z pracy co też jest w ciąży (tylko 3 tydz. wcześniejszej) ma teraz 20! To ja z moimi 10 jestem w siódmym niebie!:-D:cool: Oby tak dalej i finał był jak w zamiarze z 14-15+
 
Do góry