reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

AsiaM - jestem bardzo niska ;-) a parę lat go znam, to wiem, że będzie mi gadał coś w stylu: "nie chcesz być mamą-laseczką? " i że narażam się na pogorszenie wyników morfologii i tekstem "mama co się objada - objada dziecko" (bo faktycznie zbyt duża waga matek wpływa często na obniżenie masy urodzeniowej dziecka)
Ale ja wiem, że to przesada bo nie przytyłam przecież nie wiadomo ile, a tyle co średnio dziewczyny na forum, więc porównanie mam :tak:
I nie mam zamiaru odstawić czekoladek :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Jak się poooorządnie wyprostuję to 157 cm :-D a zaczynałam z ok. 48 kg (tyle przynajmniej ważyłam od jakiś 6-7 lat , z tolerancją 1 kg na + lub -)
Więc uważam, że wyglądam nadal dobrze :tak:
 
Jak się poooorządnie wyprostuję to 157 cm :-D a zaczynałam z ok. 48 kg (tyle przynajmniej ważyłam od jakiś 6-7 lat , z tolerancją 1 kg na + lub -)
Więc uważam, że wyglądam nadal dobrze :tak:

Ja tez jestem w sumie drobna bo mam 163cm :-D a wyjsciowa miałam wage 47 kg ale to juz było w 8 tyg wiec niewiem jak było przed ale domniemam ze podobnie:-p i tez mam 10 kg na plusie i wydaje mi sie , ze dobrze wygladam tyle , ze u mnie to jakos dziwnie bo schudły mi rece i nogi a poszło w brzuch i piersi i pupe 3 najwieksze czesci :D obwód biustu mam wciaz wiekszy niz brzucha :p:-D:-)
 
Witam wszystkich!!!:-) za nim zaszlam w ciaze moja waga byla dosyc niska 47kg przy wzroscie 162cm. Pierwszy miesiac ciazy na szczescie przytylam (a nie schudlam )+2kg ,potem tak mniejwiecej 1kg na miesiac,tak wiec gdy wazylam sie w 25tc to mialam +12kg,ale potem w 30tc. shudlam i mialam +10kg Teraz w 32tc. nadal moja waga sie nie zmienila.Ale to wszystko chyba przez to ,ze nie mam apetytu(wiem ,ze dzidzia potrzebuje,ale ja to nic nie poradze),staram sie jesc cokolwiek nawet jesli mi nie smakuje, Mam nadzieje ze jeszcze z 2-3 kg chociaz przytyje.Buziaki dla wszystkich:-)
 
Ninja - broń Boże żebyś odstawiała czekoladki :-D:-D:-D szczęśliwa mama = szczęśliwy bobas, więc wiesz .... czekoladki muszą być ;-)
A co do wagi to idziemy równo, tzn. też miałam 10+ w 31tc. a Ginka powiedziała że to ok, nigdy mnie nie skrytykowała (tyle że moja wyjściowa jest o wieeeeeele wieeeele większa od Twojej)
 
No to dziewczyny niezle z nas laski hihi.
ale ja sie martwie tym ze miesiac temu schudlam i nie przytylam nic. boje sie dlatego bo wlasciwie rok temu poronilam bo bylam za huda i dzidzia nie miala z kad pobierac.
 
lalagala, to musisz jeść dziewczyno, bo Cię dzidziuś z ostatnich zapasów "wyciśnie", a to nie jest dobre ani dla Ciebie ani dla niego. Chociaż 10kg to tak akurat :tak:
U mnie nadal bez zmian, a nawet pół kilo mniej niż poprzednio, czyli ciągle +14. No i właśnie sobie uświadomiłam, że to już tylko równe 6 tygodni do terminu. Szok. Kiedy to zleciało. :szok:
 
giza- oj leci ja co dopiero test robiłam a tu juz prawie koniec a te kilogramy to w sumie nie zwracam na to uwagi bede sie waga martwic po porodzie :p Byle by dzidzius zdrowy był to dla mnie najważniejsze , juz sobie wyobrazam jak bedziemy tu spedzac całe dnie i czekac na nowinki , która juz urodziła hahaha :p i ten stres jak kazdej idzie :p
 
reklama
Ja tez mam takie wrazenie ze dowiedziałam sie dopiero a juz zaraz bede szła rodzic boje sieee.....Ja dalej +6 w porywach do +7 przez zgage nie moge jesc 31 tydzien
 
Do góry