reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

No coz, ja jakis specjalnych zachcianek nie mam, choc oststnio cos mnie bardziej na slodkie ciagnie :-) zreszta zawsze kochalam slodycze - pod kazda postacia!! Na szczescie nie molestuje jeszcze meza zeby jezdzil po nocach po cos. A w domu jakis specjalnych zapasow nigdy nie mam, bo maz tez lasuch na slodkie i sie nie utrzyma w domu :tak: Wczesniej strasznie mnie na cole darlo, pilabym litrami, a co najgorsze soki nie wchodzily :baffled: tylko cola albo sprite :sorry: Ostatnio smaki wracaja do normy.
Kwasne to mi raczej nie wchodzi, ostatnio zajdlam kanapeczki, na kotrych polozylam papryke marynowana - ledwo mi znikl ostatni kes w buzi, natychmiast wszystko spowrotem :wściekła/y::no::wściekła/y:

A waga to sie nie przejmuje bo jak mezus stwierdzil "lepiej wygladam w ciazy niz przed :tak::happy:, a na glupie przygryski typu "grubasie" odpowiadam ze teraz to "legalne jest " :happy::laugh2::happy:
 
reklama
ja slodkie slodkie i przegryzam ogorkiem kiszonym.Znajomy przywiozl z Pl ogorki.Dostalam od jego mamy duzy sloj a drugi dala mu na ogorkowa,ogorkowej nie bedzie bo braklo ogorkow :-D Ale tez porzeraz tony ciastek,czekoladek i innych malo zdrowych pysznosci.Maz mi wtoruje,chyba ma syndrom ciazy :-D Coli i gazowanego raczej nie pije,choc smakuje mniaaaannnnnn nie czuje sie po iej najlepiej.Ale gdy juz nie moge oprzec sie pokusie wypijam ze swiadomoscia ze bede umierac:tak: Z tego co slyszalam,gazowanego nie powinno sie pic podczas ciazy,nie pamietam dlaczego.Poza tym cola ma kofeine a to nie dobre dla maluszka
 
Ja tez mam straszna ochote na cole.
Poziomem kofeiny sie nie przejmuje, bo nie pijam kawy, wiec nie przekraczam limitu.
Natomiast fakt,ze jest gazowana, z duza iloscia cukru i nie wiadomo czego jeszcze, czesto mnie powstrzymuje.
 
21 tc i 6 kg na plusie:zawstydzona/y:pozostało 19 tygodni ale chyba nie dam rady przytyć w ciągu nich 4 kg - tzn dam rade nie tylko 4 ale wiecej:-pprzestałam sie tum tak bardzo przejmowac.Nie moge jeżdzic na orbitreku wiec nie powstrzymam tak skutecznie rpzyrostu tłuszczyku ale pozostaje mi ćwiczenie na wzmocnienie mięsni któe pomoga przy porodzie - a propos: słyszałyście o masowaniu odcinka miedzy wejsciem do pochwy a odbytem olejkiem migdałym?? zaleca się to na ok 3-4 tygodnie przed terminem po 5 min dziennie dla uelastycznienia tej części co pomoze zapobiec koniecznosci nacinania krocza czy peknięcia:tak:ja juz olejek mam:-p:tak:;-)
 
w moim menu nadal króluje POMIDORÓWKA!!! moge ja jeśc na sniadanie, obiad i kolację!!!!Niestety doszły do tego snikersy i czekolada Alpen Gold z orzechami laskowymi - ale bez przesady z iloscią słodkosci;-)i tak wole pomarancze:-p
na zaparcia - Lactulosum:baffled::dry:
 
21 tc i 6 kg na plusie:zawstydzona/y:pozostało 19 tygodni ale chyba nie dam rady przytyć w ciągu nich 4 kg - tzn dam rade nie tylko 4 ale wiecej:-pprzestałam sie tum tak bardzo przejmowac.Nie moge jeżdzic na orbitreku wiec nie powstrzymam tak skutecznie rpzyrostu tłuszczyku ale pozostaje mi ćwiczenie na wzmocnienie mięsni któe pomoga przy porodzie - a propos: słyszałyście o masowaniu odcinka miedzy wejsciem do pochwy a odbytem olejkiem migdałym?? zaleca się to na ok 3-4 tygodnie przed terminem po 5 min dziennie dla uelastycznienia tej części co pomoze zapobiec koniecznosci nacinania krocza czy peknięcia:tak:ja juz olejek mam:-p:tak:;-)
nie słyszałam o takiej metodzie:nerd: ale i tak nei będę jej stosować bo cc mnei czeka:dry:
 
23 tydzień i 6kg do przodu ale czuje się jakby było 10kg teraz to nawet tymi kilami sie nie przejmuje zabiore się za siebie po porodzie :-)
]
glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
reklama
Do góry