reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
Rzuciłam chipsy i słodycze (no może nie do końca - no ograniczyłam) i już ważę 1 kg mniej! Ucieszona jestem bardzo. Powody do pilnowania wagi mam 4:
1. gin mnie opier...li jak za dużo przytyję bo on mi cały czas o tym,ze zbytnie przytycie grozi cukrzycą w ciąży
2. mam taką ochotę na seks, że jak pomyślę, że będzie mi ciężko się ruszać jak za dużo przytyję to boję się, że mogę eksplodować ;-):-D
3. nie mam zbyt zdrowego kręgosłupa a nie mogę pogorszyć jego stanu, bo w przyszłym roku kończą mi się badania sportowe i będę musiała iść na weryfikację i lekarz sportowy może ich nie przedłużyć.
4. jak się przeprowadzę, będę miała strasznie dużo rzeczy do załatwiania w związku z budową (bo małżona nie będzie wtedy) i się nałażę za tym wszystkim

Chciałabym przytyć tak do 13-15 kg.

Aha - co by nie było, że wariuję - tyję tak akurat - książkowo.
 
Telma- rewelacja:-D:-D:-D ale się uhahałam:-D:-D:-D. To fajnie masz ze swoim mężem jak nawet zgagę za Ciebie przechodzi:-D:-D:-D. Mój mężusio tylko wstaje czasami w nocy na siusiu (przyzwyczaił się jak ja wstawałam).

Ostatnimi czasy coraz częściej mnie pali zgaga:wściekła/y: i to po tych kwaśnych herbatkach owocowych. Już mi one bokiem wychodzą. Zaczęłam sporadycznie pić melise i miętę i czasami zieloną (ale max. po jednej dziennie). Wiecie coś na temat tego typu ziółek czy można pić w ciąży i w jakich ilościach?
 
ninja- fajne!!! ja mam 1kg za dużo:zawstydzona/y: to nie jest tak dużo. Wg. tej tabeli mam przytyć ok.13 kg w całej ciąży (to chyba mało). Ale nie sądzę, żebym się zmieściła. Liczę na 16kg.
Na tej stronie wyszło mi BMI 20,7 sprzed ciąży to taki jak w mojej książce i w tej książce wyszło, że powinnam przytyć od 13-16 kg (to norma). Zobaczymy :-p.
 
Dziewczyny, wrzuciłam sobie tą stronę do zakładek, żebym mogła sprawdzać co jakiś czas jak tam z moją wagą :tak: Na razie praktycznie idealnie.

Fajna jest ta strona, bo jak wcześniej pisałyśmy ile która przytyła to nie było porównania ze wzrostem - ja mam 157 cm a np. PrzyszłaMamusia to raczej wysoka jesteś,co? (jakoś tak mi się wydaje :confused:) więc swojej wagi nie mamy co porównywać, szczególnie że masz termin na początek marca a ja na sam koniec :-):-):-)
 
chyba nie będziecie się odchudzały jak wynik z tabelki nie będzie się zgadzał z waszym na wadze ???:baffled::szok::sorry2:

glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
reklama
Ja ma 2 kg wiecej (wg tabeli )i pod nosem princesse orzechowa xxl a za godzinie zjem salatke, pozniej zjem jablko i pojde spac. pewnie jeszcze po drodze cos mi wpadnie w rece

Jak w nocy sie obudze na siusiu usiade sobie w kuchni i zjem ciasteczko/a :cool2:i pojde spac dalej. odchudzalam sie przez ostatnie 2 lata, teraz nie obrzeram sie za 10ciu ale jem ile i kiedy mam ochote. fakt ze nie mam klopotow z kregoslupem i nadwagi pozwala mi na to co robie.czuje sie swietnie.a odchudzanie to ostatnia rzecz o ktorej teraz mysle. bardziej mnie interesuje co by tu zjesc jutro na sniadanko czy obiadek tak zebysmy wraz z dzidzia byli zadowoleni:-)
 
Do góry