reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

Niekat - masz 168 cm i 4 kg do przodu - przecież jesteś w ciąży, to ile byś chciała??? Sorki, ale bez przesady... To chyba hormony Ci szaleją, bo nie wierzę, żebyś się tym naprawdę przejmowała.... Przecież wkleiłaś zdjęcia a na nich wyglądasz pięknie!!!
Ja mam 157 cm i 3 kg do przodu i uważam, że wyglądam wspaniale!!!
no moze i szaleja hormony ale ja zawsze miałam cos z głową jesli chodiz o wagę (niestety zostało mi jeszcze trochę z czasów liceum:zawstydzona/y:)i taki wzrost wagi nie moze przejsc bez echa w mojej psychice, ale wolę sie wygadac i pozrzędzic (kto zrouzmie to zrozumie) :sorry:
poza tym z poprzedniej ciazy tez mi cos zostało wiec wiem juz ze mój organizm nie pozbędzie sie nadmiaru tak szybko i raczej nie powiem "łatwo przysżło łatwo poszło":baffled:moze gdybym startowąła z wagi jak Ty 47kg to wyglądąłoby to inaczej:happy: ale fakt faktem dla Motylka zacisne zęby i będę tyła ile trzeba :rofl2:
 
reklama
(kto zrouzmie to zrozumie) :sorry:
ale fakt faktem dla Motylka zacisne zęby i będę tyła ile trzeba :rofl2:

Ależ ja Cię rozumiem, ale nie chcę nad Tobą biadolić ("tak, tak zrzucisz te kilogramy"), żebyś nie wbijała sobie dalej do głowy tego, że wyglądasz nieatrakcyjnie bo to nieprawda..
No a drugi fragm. Twojego posta - ucieszył mnie bardzo!!!!
 
Ja dziś po wizycie u lekarza, tak więc i po ważeniu:baffled:. No i 8 kg mam na plusie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
No ale pani dr mnie pocieszyła i powiedziała, że szczupła jestem, głównie poszło w brzusio. Moim zdaniem może połowa i poszła w brzusio a druga rozłożyła się po całości:wściekła/y::wściekła/y:.
Ale co zrobić...zima idzie, musi być cieplutko mojej córeczce:sorry:.
Ale powiem Wam szczerze, że aż się boję myśleć co będzie później. Jak teraz ma mi się pojawiać co tydzień 0,5 kg:wściekła/y:. to przekroczę wagę książkową na koniec ciąży na pewno:szok:.
 
no ja juz mam 5 do przodu:wściekła/y: i tak to teraz bedzie leciało w tym II trymestrze - nasza waga moze sie troszke uspokoic w III trym ale oczywiscie nie musi bo wtedy mozemy zacząć puchnac i codziennie waga bedzie wyższa...:laugh2:heheh same pozytywy:laugh2:
 
U mnie 5,5 po dzisiejszej wizycie - wiec tez niezle (napewno duzo wiecej niz za pierwszym razem) - no ale co sie dziwic jak sobie niczego nie odmawiam a i apetyt co tu kryc dopisuje:-)
 
Jutro wizyta u lekarza i zobaczymy...stawiam na min 2kg od ostatniej wizyty, czyli jesli dobrze licze to bedzie juz jakies 7-8 na plusie ...a moze i 9 ??
Wiem ze nieprawdziwe, ale podoba mi sie stwierdzenie 'latwo przyszlo, latwo poszlo' :Dtakie optymistyczne!
Nie przejmujcie sie tak ta waga, nie warto. Jak kobitki zrzucaly 35 kg to my chyba tez damy rade co nie ?kto da 40 ?:D
Przez ostanie 2 lata wiecznie na diecie, wiec teraz tak sobie folguje ze czasami az mi glupio, ale kiedy jak nie teraz mam jesc to co kocham..czekolada, lody, schabowe czekolada ..:D
kurde maz w pracy, 1 w nocy a ja mam ochote na te z orzechami...jutro zrobie zapasy!
 
Hej, ja skończyłam 20tydz- 2kg na plusie, ale faktem jest, że nie folguję sobie, nigdy do najszczuplejszych nie należałam i nie mam zamiaru teraz obudzić się z ręką w nocniku,że mam 30 kg do zwalenia. Zwłaszcza, że z tego co czytałam po drugiej ciązy nie spada waga już tak szybko jak po pierwszej.
No, ja w pierwszej ciązy najwięcej przytyłam w 8 mcu, a niby wtedy się już tak nie tyje.
EEEtam, ja nawet nie czytam co w tych książkach piszą, każdy organizm jest inny.
 
Czesc mamusie!
Moja waga od poczatku do 17 tc wzrosla o 3kg :-) to chyba nie duzo. Zwlaszcza ze do najszczuplejszych nie naleze :-( Teraz sie moglo nieco zmienic bo juz minely 3 tyg, w poniedzialek sie okaze (niestety nie mam wagi w domu)
 
reklama
Aaa Zapomnialam dopisac, a propo wagi; ostatnio spotkalam sie z kolezanka (nie widzialysmy sie rok i nie wiedziala ze jestem w ciazy) i tak zeszlysmy na temat wagi i tycia. Wiec sie smieje ze ja teraz calkiem "legalnie" tyje, a ona mi na to ze schudlam ?!?!?! Tak ogolnie na buzi i w ogole :-):tak::-) Ubawilo mnie to strasznie, kto widzial zeby kobieta w ciazy chudla ?? :cool:
 
Do góry