reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

tak ta zgaga zabija okropnosc nie nawidze zgagi wypowiem jej wojne kiedys !! :D:D uroki ciązy a mowia ze to najpiekniejsze chwile hahahahah
 
reklama
ninja-10+ to luzik:tak: nie wiem o co chodzi temu gin:confused: co on by powiedzial jak moja kol przytyla 40kg:baffled: serio serio masakra!
 
dokładnie ja tez mam kolezanke co utyła ponad 20 kg po czym urodziła i jezszce przytyła..i juz jej soatało mimo ze próbuje zrzucic... żal mi jej bo rozstepy nawet na rekach ma :(
 
he he nie musiala nawet do niej dochodzic bo mezulek byl na kazde zawolanie i nawet jak w nocy miala ochote na cos to lecial do sklepu pochlaniala duzo i rozstepy ma od ud po lokcie no ale co zrobic po czesci jak sie dba tak sie ma!:baffled:
 
dokładnie , ale czasem tak poprostu jest, ze sie dba patrzy co je trzyma diete a mimo wszytsko tak sie dzieje to wtedy musi byc przykrosc :( bo w sumie dzidzi za to nie bedzie sie obwiniac a do mamy tez sie nie pojdzioe i niepowie ze takie geny niedobre sie dostało :p
 
tak tak wlasnie jak sie ma takie geny to nic sie na to nie poradzi a gin nie powinien sie tak burzyc no chyba ze wiaza sie z tym jakies problemy ale nie jak ktos przytyje 10kg:baffled:
 
no przecież , ze tak 10 kg na ciaze to nie duzo mi sie wydaje jak ja mówie ze mam 10 kilo wiecej to wszyscy mowia , ze gdzie te kilogramy jak ze mnie ciagle kruszynka :p
 
Kasik - no dokładnie tak jak napisałaś. Ja strasznie się bałam że się roztyje i mi to zostanie (czy zostanie to się okaże po porodzie;-)), ale ciesze się jak diabli że mam póki co 10+. Moja mama przytyła z siorą ponad 20 i tak jej zostało (a ze mną to nawet nie wiem). Bałam się że będe mieć ogromny apetyt i będę jeść co 5 min, ale o dziwo tak nie jest, z czego się cieszę, bo i tak waga startowa była o wieeeeeeele za duża :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
 
reklama
Do góry