reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
Ninja - szczęśliwa mama = szczęśliwy bobas, więc wiesz ....

DOKłADNIE!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Kasik - nie mogę uwierzyć , że ktoś przytył 40 kg :szok: Sory, ale trzeba być pieprzniętym, żeby tak narażać siebie na własne życzenie na cukrzycę ciążową, rozwalenie stawów i całego metabolizmu no a przede wszystkim swoje dziecko... :no: Rozumiem 25, ale 40?????
 
Luz to kol nie ja! Wiem wiem i sama nie rozumie jak tak mozna no ale... jak znajde jej foto to wkleje bo rodzila 7 lat temu i nie wiem czy jeszcze gdzies mam ale serialnie nie umiala sie poruszac! A 5miesiecy temu urodzila w 26 tyg martwe dzidzi:-( i tez juz tak tyla!:baffled:
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam ok 10 i zrzuciłam bardzo szybko, za to w drugiej ciąży ( straciłam ją w 12 tyg) od początku przytyłam dosyć dużo i nie mogłam w ogóle tego zrzucić aż zaszłam w trzecią ciążę no i teraz jestem ciekawa jak mi pójdzie zrzucanie:tak:a chciałabym zrzucić też to co przybrałam w tej drugiej:baffled: ale czy to się uda????
 
O kurde szkoda:-:)-:)-( jak slysze takie rzeczy to mam ciarki:-( a co do kg to pewnie zrzucisz jak za pierwszym razem:tak::-)
 
reklama
Do góry