reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
Asze - wg Twojego kalkulatora mam jeszcze zapas, bo wg tego Ninji to moja obecna waga to powinna być wagą końcową - przed porodem :wściekła/y::zawstydzona/y:
 
wg onetu mam jeszcze kg zapasu a wg naworodka mam 2 kg za duzo:-(ale na mojej lodówce od początku ciązy wisi ten z onetu;-)mimo że noworodek podaje dokąłdniej to jednak mnie bardziej odpowieda ten ogólniejszy bo róznie bywa w tych tygodniach a grunt zeby nie wyglądac jak słonica:dry:
 
Nie będziemy chyba teraz sie przejmować naszą wagą?? Mądre głowy niech piszą co chcę grunt żebyśmy się dobrze czuły i dzieciaczki żeby były zdrowe:-):tak::tak:
A wagą będziemy się przejmować później - jak skończymy karmić piersią:tak::tak:
 
reklama
mrowa, mamma- u mnie też przekroczona:-D:-D na jednym i drugim.

Asze- masz świętą rację. W 100% się z Tobą zgadzam. Ja też uważam, że najważniejsze jest samopoczucie i zdrowie dziecka:-).

Ale Kobiety to już chyba mają to w naturze, że narzekają na swoją figurę;-). Ja jak jeszcze nie byłam w ciąży to mówiłam do męża, że jak będę to juz przestanę narzekać na to, że jestem za gruba...a mąż dalej spokoju nie ma;-). Ale jak oglądam zdjęcia sprzed ciąży to dopiero teraz dostrzegam różnice jaka ja byłam szczupła:-D:-D
 
Do góry