reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

no tak, ale nasza waga również może wpływać na zdrowie malucha (np. nadwaga jest jedną z podstawowych przyczyn cukrzycy ciążowej)... więc lepiej żebyśmy tych norm nie przekraczały o zbyt dużo kg :tak:
 
reklama
Asze PrzyszłaMamusia -zgadzam się z wami póki lekarz nic nie mówi to jest dobrze ja się tam nie opycham za dwóch a i tak swoje już ważę widocznie już taka moja natura o wagę będziemy dbać po porodzie
a czy w ciąży można mówić o nadwadze?:dry: tak ja wszędzie pisze że każda ciąża jest inna tak przyrost wagi jest różny



 
... poczatek 33 tyg +14kg :sorry2:
Przyszla Mamusiu - wlasnie dzisiaj przegladalam zdjecia z przed ciazy ... i po co ja narzekalam...
Tak wlgle to mam wrazenie ze jestem w ciazy cale zycie
Wg kazdego kalkulatora mam "za duzo" :confused:
 
Ninja- nadwaga nie jest wskazana w każdym stanie, ja niestety ją miałam przed ciążą a cukrzycy (o dziwo i na szczęście:-)) nie mam.
Szczerze mówiąc strasznie się bałam przed jak będe wyglądać w ciąży - że przytyje i będe wyglądać jak słonica, ale nie jest tak źle, oprucz brzuszka raczej sie nie roztyłam. Tak że nie jest źle, choć jeszcze 2 miechy przedemną :zawstydzona/y:
 
Ninja moim zdaniem każdy organizm jest inny i kazdy inaczej tyje wiec moim zdaniem kazda z ans tez ciąze inaczej przechodzi ejdne z dolegliwościami inne bez;-)
ja uważam ze nei trzeba sie przejmowac aż tak tą waga i jej trzymac na siłe bo po co jak gin nic nie mówi ze jest źle ;-)
Weronika dobrze napisała ze nadwaga w kazdym stanie jest groźna nie ma reguły ot co;-)
ja jzu przytyłam pewnie w ok 20 kg i nie mam żadnych przez to skutków jak cukrzyca czy inne dolegliwości;-)
wiec po co sie martwić teraz jak w tej chwili mozemy legalnie sobie tyc;-):-D
 
mroweczko- oczywiście, że nie trzeba mieć cukrzycy jak się za dużo waży, ale ryzyko wzrasta.
A ty to akurat jesteś taka "drobnica", że pewnie każdy Ci mówi, że przytyłaś z 10 kilo góra :-D
 
Kurde a ja nadal 4+ w poniedzialek mam wizyte to zapytam czy wszystko ok:szok: i ile dzidzia wazy! W sumie to przy Arusiu przytylam 12kg ale w 28tygmialam juz 8+ a teraz to nie wiem co tak malo tyle ze fika w brzusiu i to rowno:-)
 
Mnie mierzyli iwazyli dzisiaj urosłam 2cm heheh i 28tydz.i ..+7kg niby w normie ,ale mam to gdzies.Jak bobas sie urodzi bedzie prawie kwiecien czyli juz w miare ciepło.Bede brała wózio, dzidziola i ganiała z nimi waga sama spadnie.No i karmiąc cycem tez sie chudnie bo takiej matce prawie nic nie wolno(kolki)
Wiec spoko laski bedzie ok:-)
Kasik ile wzaysz normalnie i jaki wzrost masz ,Ty to chyba raczej chudzielec co??:-)
 
reklama
Do góry