reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Nasza waga;)

reklama
Rany, ja aż się boję co to będzie jak stane na wage - chyba się złamie :-D W 27tc miałam 9+ a teraz?!?!?! Pewnie z 11! :zawstydzona/y:Ważenie dopiero 9 stycznia bo niestety (lub na szczęście) wagi w domu nie posiadam:-)
 
Przedwczoraj gin mnie pojechał trochę, że się pasę bo przytyłam 9 kg... Ale ja uważam , że dobrze wyglądam (a co!) :-) :-D, no może oprócz piersi, bo kupiłam w HM stanik 80D :zawstydzona/y: (rany, przecież tam już większych nie ma!!!)
Zresztą wg tej tabeli na necie, z której pewnie połowa z nas korzysta to wagę mam idealną!
 
Ninja- jakiś dziwny ten Twój Gin bo jak się pytałam mojej (a też ostatnio miałam 9+) to powiedziała że waga w porządku. A jak pisałam wcześniej wg książki którą mam "9+ to idealna waga modelki w 28tc" hehe
 
Weronikaa - no ale Ty wysoka dziewczyna jesteś :tak:. Ja też myślę, że trochę przesadza, bo on by chciał, żebym w całości przytyła 12-13 kg. Mówi, że do mojej postury wyjściowej tak byłoby najlepiej.
Ale czy 3 kg w tę czy w tą robi różnicę? Mam to gdzieś. Ja sobie planuję nie przytyć więcej niż 17 kg i tyle. Więc jeszcze trochę mam zapasu :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry