reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

Po Arusiu mi szybko zeszlo bo dawal sie czasem we znaki ale to norma a teraz to sobie tak to tlumacze ze tez mi daje popalic i czasem chce na rece jak jest spiacy to nie mam kiedy przybrac ale z kolei brzuch mam wiekszy:confused:
 
reklama
Kasik to faktycznie nei dużo przytyłaś ale bedziesz mieć tez niedużo do zrzucenia;-) a w 8 miesiącu dzidziuś najwiecej przybywa więc moze jeszcze przytyjesz troszke:tak:
 
widzę, że niektórym waga ruszyła do przodu. W końcu maluszki coraz szybciej rosną. A u mnie po świętach przybył kolejny kilogram ale już sobie poszedł więc ciągle mam +14, tyle co pod koniec listopada.
 
Kasik - widzisz nawet wzrost mamy ten sam tylko ze ja grubsza jestem.:-)
Ja startowałam z 54. 52-54 to moja normalna waga.Faktycznie malutko przybrałas ale sie nie martw to nie Ty masz rosnac tylko dzidzia.Na pocieszenie dodam ze kumpela moich gabarytów przytyła tylko 6kg i ma sliczną zdrową córcie
Bedzie git:-)
 
Befatka- he he moja norma to tez zawsze byla 52kg ale przed 1 ciaza mialam dosc stresujaca prace i tak mi zeszlo do 49 a po porodzie znowu mi sie zrzucilo i wazylam tyle zobaczymy jak teraz bedzie rok mi sie dobrze zaczyna wiec zawsze mam nadzieje ze bedzie git:-) pozdrowionka
 
o Boshe.. juz nie da sie tego ukryc ani cofnac:zawstydzona/y:waże już 12 kg więcej i w brzuszku mam całe 97 cm - bardzo szybko mi teraz brzuszek rosnie:sorry2:wczoraj maz zrobil mi zdjecie i wyszedł ogromny ten mój inkubator - wkleje jak wróce z pracy.... w odpowiedni wątek of course;-)
 
Oj ciekawe ile mi już stukło na wadze, Niekat - idziemy mniej więcej równo to pewnie też już 12 mam :zawstydzona/y:
W czwartek się dowiem - wizyta u ginki już się nie moge doczekać (no może nikoniecznie ważenia:-D)
 
reklama
Do góry