reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

Ja jak już pisałam na innym wątku...na 30tc mam prawie 14kg na+ :szok::-D...ładnie idzie do przodu:-D. Ciekawe czy przekroczę 20 kg:-D? Ale chyba tak...chociaż teraz zauważyłam, że w m-c jakoś mało przybrałam, bo 1,5-2kg. Ale podobno najwięcej się tyje w 8-9 miesiąc ciąży.
 
reklama
Cześć.
ja jestem w 29 tc i już mam +12 kg, ciekawe czy osiągnę wagę jak z synkiem (oby nie), wtedy ostatni zapis w karcie ciąży był 88kg.Razem 28 kg na plus. Wtedy w 29tc miałam +16kg.
Nie chciałabym znów tak dużo złapać kg, ciężko było zgubić taki ciężar.
 
Ja jak już pisałam na innym wątku...na 30tc mam prawie 14kg na+ :szok::-D...ładnie idzie do przodu:-D. Ciekawe czy przekroczę 20 kg:-D? Ale chyba tak...chociaż teraz zauważyłam, że w m-c jakoś mało przybrałam, bo 1,5-2kg. Ale podobno najwięcej się tyje w 8-9 miesiąc ciąży.
no to chyba już zalezy od kobiety bo z Oli w 9 mieisacy nie rpzytyłam nic a w 8 -:tak:;-)1 kgoby i tym razem tak było:sorry2:
 
Ja juz nawet nie pamietam jak u mnie bylo w koncowce:-( w kazdym badz razie ide w czwartek do gina wiec bedzie wazenie - i juz sie zaczynam bac rezultatu;-):-)
No i ta przyslowiowa 'przekleta' glukoza mnie czeka:-(
 
Mi położna poradziła,żeby do glukozy wcisnąć sok z połówki cytryny- smak lepszy a na wynik nie wpływa.
Ja wcisnęłam ćwiartkę cytryny. Smak super-jak napój. Wynik dobry. Spróbuj.
 
Jak pisałam wcześniej 27tc i 9+ to jak wyczytałam w książce "9+ to waga modelki w 28tc" :-D hehe modelki - mi do modelki jak stąd do nieba, ale uspokoiło mnie to bo chyba tyje w miarę dobrze. Od ostatniej wizyty czyli m-c wcześniej równe 2 kg
 
Jak pisałam wcześniej 27tc i 9+ to jak wyczytałam w książce "9+ to waga modelki w 28tc" :-D hehe modelki - mi do modelki jak stąd do nieba, ale uspokoiło mnie to bo chyba tyje w miarę dobrze. Od ostatniej wizyty czyli m-c wcześniej równe 2 kg
weronika idziemy równo;-):tak:jak modelki:-ptylko ja mam 8,5 ale jestem kilka dni do tyłu wzgledem Ciebie...
 
reklama
Do góry