reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

tak to już jest ze jedne tyja więcej i szybciej a inne wolniej i mniej:-pniezaleznie ile która je - ja chyba nie potrafie całkiem odpuścic sobie kontrolowania wagi i wchodze codziennie (prawie) ale i tak jestem w miarę zadowolona ze w porównaniu z poprzednia ciażą (16 kg na +) nie tyje szybciej i wiećej wiec jest szansa że nie przekrocze 15 - w innym przypadku trudno mi bedzie wrócic do formy po porodzie:-(
 
reklama
Weronika- właśnie jem pyszne pierogi z wiśniami, mniam, oprócz całych owoców mają jeszcze taki żelik- pyszności, a wszystko polane śmetaną i posypane cukrem:-):-D. Następnym razem jak bedę lamentowała, że mi tyłek rośnie, to przypomnijcie mi te pierogi-heheh:-D
 
Weronika- właśnie jem pyszne pierogi z wiśniami, mniam, oprócz całych owoców mają jeszcze taki żelik- pyszności, a wszystko polane śmetaną i posypane cukrem:-):-D. Następnym razem jak bedę lamentowała, że mi tyłek rośnie, to przypomnijcie mi te pierogi-heheh:-D

Hehehe a ja przed momentem skończyłam ...... pierogi ale z kapuchą ;-):tak: No może i nie były ze śmietana i cukrem ale swoje kalorie też miały .
Ale pierożkom pod każdą postacią po prostu nie jestem w stanie się oprzeć :-D
 
No Weronikaa to widzę,że z tymi pierogami to mamy podobnie, ja te uwielbiam, chociaż tak bardziej na słodko- z truskawkami, serem i takie tam..., no z mięskiem to też, ale takie to muszę sama zrobić innych nie uznaję:-):-D
 
No Kochane to ja jestem chyba najlepsza :-) 27tc i 12kg na +:szok:....szok. Ale teraz się nie martwię zacznę się martwić jak po porodzie wolniej mi będzie spadać waga:-D.
 
no to my juz w sumie wazymy 72kg a przed ciaza wazylam 62kg czyli juz 10 jestem do przodu,nie obzerajac sie,bo mecza mnie straszne zgagi,ale moj lekarz twierdzi ze na moim miejscu to by sie nie martwil bo jestem wysoka i tego nie widac...:-Dlatwo mu mowic bo przeciez to nie on bedzie musial to zrzucac;-)
 
23 tydzień - 8,5 kg, podobnie jak w pierwszej ciązy. Poprzednio dobiłam do 22 kg... Pierniczę, będę się odchudzać po porodzie ;)

Ninja, na kiedy Ty masz termin? bo mamy inne daty na suwaczkach, a termin chyba podobnie?
 
reklama
ooo ninja wróciła!!!!:-D
wczoraj zaczełam 25 tc i oczywiscie sie pomierzylam i powazyłam dokąłdnie jak co tydzien.Mam już bagatela 8 kg na plusie (jakos szybko ostatnio poleciały) i 90 cm w brzuchu przy reszcie wymiarów bez zmian,Co oznacza że 2 kg poszły mi w 1 cm na brzzuchu????:confused:bardziej prawdopodobne jest to ze kilka dag zalega mi w jelitach bo znów mam z tym problemik :dry:
 
Do góry