reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

mrówa - wspaniały brzuchol :-):-):-)
Kurczę, a mi nic w brzuszku obwodu nie przybywa... :-(

niekat = ja też biorę pod uwagę poranną wagę bo też mam różnice nawet 2 kg wieczorem, nie wiem dlaczego, może tyle wody się w organizmie zbiera :confused:
 
reklama
u mnie przynajmniej to juz po śniadaniu waga inaczej pokazuje.Jest pod tym względem bardzo czuła - jak jej właścicielka zreszta:sorry2:;-):-pwiec i woda i jedzonko daje swoje:sorry2:
 
25 tydzień i 7kg do przodu ale niestety dużo poszło mi w boczki i robię się szeroka będę musiała ostro sie zabrać po porodzie :zawstydzona/y: ale teraz to trudno taka moja natura narazie się cieszę że widać moje zaokrąglenia ciążowe :-D



glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
No cóż.... po wczorajszym ważeniu ....... 7,5 do przodu!!! :zawstydzona/y::wściekła/y::zawstydzona/y:
Pocieszam się, że nażarłam się w sobote (byliśmy u chrześnicy na urodzinach) i że to przez to :dry:

Z nawet odstawiłam ostatnio słodycze i chipsy, a na to konto podgryzam sobie pszenną "Waze" jak mam smaka na coś.:baffled:
 
no więc wchodząc oficjalnie w 24 tc znów pomiary i ważenie i wynik jest nastepujący: 6,5 kg na plus (czyli 0,5 mniej niz ostatnio) i 89 cm pod pępusiem (1 cm mniej niz ostatnio) czyli z waga jestem na bakier tylko o 10 dag:tak::-Da brzuszek zdaje sie na razie nie rosnać choc bardzo mnie ten wynik zadzwiwił bo ja mam wrażenie że jest wręcz odrwotnie:shocked2:;-)
 
Jutro zaczynam 25 tydz- 4kg na plusie, niby mało i co z tego skoro mój tyłek wygląda jakby przyjał już z 10kg!:zawstydzona/y::wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y:Mam dziś doła- mam nadzieję, że przejdzie...
 
Jutro zaczynam 25 tydz- 4kg na plusie, niby mało i co z tego skoro mój tyłek wygląda jakby przyjał już z 10kg!:zawstydzona/y::wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y:Mam dziś doła- mam nadzieję, że przejdzie...
bardzo ładny wynik:tak:samopoczucie chyba niormalne w ciązy a przynaj,niej częste bo ja tez mam doła choć mąż zapewnia sto razy dziennie ze pieknie wygladam:dry:
 
reklama
Do góry