reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

Cześć dziewczyny.
Ja przytyłam już 9 kg, a jestem w 21 tyg. To o 3 kg za dużo wg tabelki. Mam nadzieje, ze teraz przyhamuję trochę z przybieraniem na wadze. Wolałabym do końca nie przekroczyć magicznej siedemdziesiątki.

Ale powiem Wam, że mój mąż też przytył. W pasie przybyło mu tyle samo centymentrów, co mi, hi hi hi... I od początku ciąży miewał mdłości, zgagi, olały go zęby, miał prawie wszystkie moje objawy.
 
reklama
witam
Ja jestem w 22 tyg, mam na plusie 5kg. Beato,moj maz ma to samo,wszyscy sie pytaja kiedy ON ma termin! Takze na poczatku wymiotowal,bylam w szoku!
...Teraz sie zlosci ,ze ma brzuszek jak ja,wiec zdopingowal sie i smiga na rowerku treningowym chi,chi
pozdrawiam kasia
 
23 tc i nadal 6 kg na plusie;-)od jakiegos czasu waga sie utrzymuje ale nie powiem ze bez mojego wkładu.Nie rpzejadam sie i jeszcze uważniej patrze na talerz:tak:wole mandarynki niż snicersy i baaardzo duzo pije wszelkich herbatek i wodę.mój męzus tył w poprzedniej ciąy ze mną.teraz mniej i chyba nawet wogóle.:sorry2:słyszłąm ze jak tatus tyje w ciązy z mama to dziewczynka;-)no u mie jakby sie sprawdziło bo urodziłam Oliwie a teraz jeszcze nie wiadomo:blink:
 
Zaczęłam właśnie 22 tydzień i 5-6 kg na plus (zależy czy rano czy wieczorem). Mi również jakoś waga się zatrzymała ale niestety też obwód w pępku zmniejszył się o 2 cm :confused:.
 
U mnie 22 tydzien i 6 na plusie. Nie jest zle choc zastanawiam sie czy to faktycznie adekwatna waga bo mierzona na wadze domowej. W czwartek na polokowe to i zwaza fachowo wiec sie okaze czy faktycznie 6 czy wiecej:-)
A obwodu jeszcze sobie nie mierzylam ale jak znajde w domu centymetr to z ciekawosci zmierze.
 
a ja bardziej wierzę mojej wadze... u lekarza to po pierwsze ważą mnie w ubraniu i nierzadko w butach i zaleznie od tego jak sie ubiore to wiadomo... a poza tym ja mam w zwyczaju wazyć sie tylko rano (ten wynik biore pod uwagę) bo nigdy nie wiadomo co i ile zjem w ciagu dnia i jak to sie ma do wagi... wiec wpisem w ksiażeczke ciażowa sie za bardzo nie przejmuję bo różnica jest kolosalna - nawet 3 kg!:tak::-p
 
reklama
no ale chciał nie chciał mam znów 1kg do przodu po tym mandarynkowych wyczynach wiec razem 7 kg na + w koncówce 23 tc i 90 cm pod pępusiem:sorry2:
 
Do góry