reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
Mami weź trochę ode mnie
moja waga przed ciążą 68 kg :szok: przy wzroście 175cm, a teraz 71,5 kg, ja nie chcę ważyć przed porodem więcej niż 80 kg, na tej wadze kończyłam poprzednie ciąże
 
Mami nic się nie martw, Ja do 25 lat byłam jak szkapa. A dziś jestem po 30 ce i waże 57 kg-jest ok :) Po 30 tce tyłek rośnie, musisz poczekać hehe :)
 
Mami nic się nie martw, Ja do 25 lat byłam jak szkapa. A dziś jestem po 30 ce i waże 57 kg-jest ok :) Po 30 tce tyłek rośnie, musisz poczekać hehe :)
Oj rośnie, rośnie, niestety.
Ja już mam na plusie - wstyd się przyznać - ale aż 8,5kg :wściekła/y: Ciągle jestem głodna i jem, jem, jem ...
Pozdrawiam
 
kurczę już się nie ważę w domu. Nie ufam mojej wadze:-D

postanowilam mierzyć się w brzusiu co tydzień :) zobaczymy na ilu skonczę z Nikosiem zkaonczyłam na 110cm
 
reklama
Do góry