reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

marys16 to tak jak moje!! masakra! zawsze miałam spore piersi, ale teraz to już lekka przesada! One są ogromne! a jeszcze urosną! juz duże D robi się przymałe na mnie.. sutki też mi się ogromne zrobiły!
a jak narazie to do tej pory przytyłam 2,4 kg :)
 
reklama
to ja mam 70,5 przy 173cm przy was to kloc jestem :O
No coś Ty, ja przy wzroście 165cm zaczynałam z wagą 73kg, tak samo miałam z Mateuszkiem. Ale teraz przytyję zdecydowanie więcej, bo mam już na plusie - uwaga, uwaga - 6kg :wściekła/y: Wstyd, wiem, nie powinnam się przyznawać. Ale o ciąży się dowiedziałam jak kończyłam dietę a dokładnie wkraczałam w IV fazę Dukana. Być może niektóre z Was wiedzą co nieco o tej diecie ale w wielkim skrócie jest ona podzielona na fazy a IV to już właściwie normalne jedzenie z zachowaniem kilku zasad aby nie przytyć. Ponieważ postanowiłam w ciąży jeść normalnie, to organizm się chyba zbuntował i od razu mi zaserwował jo-jo :sorry: No nic, będę się odchudzać po zakończeniu karmienia piersią. Chociaż już jest mi ciężko, ehhh. Ale co zrobić jak człowiek głodny ciągle i najada się tylko bułą z masłem i wędliną :crazy:
Pozdrawiam
 
mam podobny problem :) problem dla mnie,ale nie dla mojego męża :D
heheh to tak jak u mojego męża :) mówi że są ładniutkie.. a mi się w ogóle nie podobają... są ciężkie i kręgosłup boli (już w wieku 15lat miałam przez nie problem z kręgosłupem i musiałam chodzić na fizykoterapie...) śmieję się że po urodzeniu odpowiedniej ilości dzieciaczków a to będzie albo 1 albo 2 zobaczymy co będzie po 1 (bo u mnie konflikt serologiczny jest) to uzbieram na pionowy lifting cycuszków żeby wyglądały jako tako :-)

aniaaa to wszystko od silnej woli zależy :-) po urodzeniu maluszka i po karmieniu piersią jak oprzesz się pokusie i wytrwasz w dukanie to sukces gwarantowany! Dukan super sprawa bardzo dużo moich znajomych go stosowało i nie miało żadne z nich efektów jo-jo :-)
 
Hejka ja jestem w 16 tygodniu ciąży i na razie jeszcze nie osiągnęłam wagi z przed ciaży, obecnie 56, 5, a przed ciążą 59:)ale wkrótce na pewno zacznę nadrabiac, moja koleżanka schudła w pierwszym trymestrze 5 kg, a teraz walczy już rok po urodzeniu z wagą, bo przybyło jej 10 kg.
 
Witam i w tym temacie :-)
jestem w 18tygodniu ciąży :-) Brzuszek wkleilam w dziale: Brzuszki :-) Jak do tej pory przytylam ok. 4-5 kg - DUZO.
Waga przed ciaza -46kg, teraz -51kg.
 
reklama
Do góry