reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

bardzo dobrze to Jostyna napisałaś :-D w lato zapraszam wszystkie do słonecznej Grecji :-) zapełnimy wszystkie plaże seksownymi mamami hihi :-)

Nono z tym to trzeba uważać, wieloryby są łowione na tran, można się załapać :-p
A tak na marginesie mi się przypomniało, że jak byłam na basenie w 6 miesiącu ze 3 laski co mnie minęły nie powiedziały kompletnie nic o brzuchu... tylko: "zobacz jakie ma cyce" :-D
Natomiast faceci tylko patrzyli mi głęboko "w oczy" :szok:
 
reklama
kurcze a ja od początku ciąży przytyłam tylko 4 kg, pytałam lekarza czy ok powiedział że wszystko dobrze że nie powinnam się tym martwić. Mam takie wrażenie że może dlatego że startowałam z dosyć wysoką wagą 70 kg przy wzroście 169 cm może dlatego...

W ogóle to powiem Wam szczerze że przed zajściem w ciąże obiecałam sobie że schudnę 5-8 kg bo ciężko mi było ale oczywiście jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to przestałam o tym myśleć, jedyne co to
prześladowała mnie myśl że przytyję 30 kg no i co wtedy dobije do 100 kg :-D nawet powiedziałam mojemu K że może się tak stać i że mam nadzieję że nie przestanie mnie kochać z powodu tych kilogramów, a tu proszę ździebko na razie przytyłam i jestem w szoku.
 
Kasia to jest właśnie to :) zależy z jaką wagą się startowało :) ja mam taką skromną nadzieję że więcej niż 20kg nie będzie :p dodam że na początku ciąży mówiłam że tak z 15kg by było dobrze haha teraz już plus 5kg dałam sobie limit :-p
 
no kurcze dziewczyny musicie dobić do moich 74 kg ;-) dla pocieszenia tych co się martwią nie wyglądam tak źle hi hi hi chyba :-D
 
dziewczyny, ja mam +8kg i wyszło na, że prze ostanie 2 miesiące przytyłam 6 kg, jak tak będę tyła do końca ciąży to się załamię :szok:
 
reklama
fazerkamm o matko jedyna, to ileś Ty ważyła przed ciążą, jak po 12 kilogramach dopiero 63? :szok:
Ja to w sumie zaczynałam z podobną wagą, jak Ty teraz "po przytyciu" :x Poza tym jesteś w 28 tygodniu i masz 63, a ja dopiero w 25 i juz przyładowałam do 68,5kg!!
Ej! Jak będziecie takie chude to ja na ten wątek więcej nie zajrzę! :baffled:
 
Do góry