reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

Dziewczyny jestem załamana

gęba tylko jeść chce nie moge sie powstrzymać,przez miesiac przytyłam 4 kg najpierw ważyłam 62 kg przed ciażą,a jak poszlam na L4 to przez miesiac przytyłam 4 kg.az pielegniarka sie zdziwiła....nie potrafie sie powstrzymac zeby zmniejszyc te łaknienie....juz nawet na męża krzycze że mi pozwala na wyżerkę ktoż to widział żeby tyle chłonać......ważę już 76kg czyli przytyłam 14kg.
A czytałam że jak przytyje sie do 13 kg to wróci sie bez problemu do swojej wagi....a przede mna jeszcze 2 miesiace tycia wiec pewnie do 20 dojde:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


tragedia:-(


 
Ostatnia edycja:
reklama
ja na poczatku nie moglam jesc...wymiotowalam przez 4 miesiace dalej niz widzialam..(schudlam 7 kg) ale teraz.. jestem w 7 miesiacu i apetyt mi bardzo dopisuje.. przed ciaza wazylam 57 kg, a teraz waze 56kg... takze jeszcze nie wrocilam do poprzedniej wagi.. na poczatku sie tym martwilam, ale lekarz powiedzial ze wszystko jest ok... potrafie sie w nocy obudzic by cos przekąsic.. choc nie mam typowych zachcianek..

znam dziewczyny, ktore w ciazy przytyly ponad 20 kg, a potem schudly i nie ma sladow noszenia dzidziusia pod sercem.. takze nie ma co sie martwic na zapas..wazne by nie jesc byle czego i z kazdym uczuciem glodu rzucac sie na jedzenie.. trzeba pamietac by jesc dla dwojga a nie za dwoje ...ps mozna tez, jesli mimo kilku posilkow dziennie odczuwa sie glod, kolejne danie zastepowac szklanka wody badz soku owocowego...
 
Ja do ostatniej wizyty u gina miałam 1 kg. na jeden miesiąc, czyli w ósmym miesiącu +8. A ważąc się tydzień po wizycie pokazało mi +2 kg.
Teraz nawet nie patrzę ale pewnie będzie jakieś +4kg.

Ale u mnie się nie ma co dziwić - przez pierwsze 4 miesiące moja dieta to były tylko owoce, potem przerzuciłam się na warzywa, w szczególności sałatę zieloną. A mięso zaczęłam jeść jakieś 2-3 tygodnie temu.
I teraz jem i jem i jem i cały czas głodna chodzę!!!:szok::szok::szok:
 
matko ja gdybym mogla to caly czas bym jadla juz 11 kg na plusie , a apetyt coraz wiekszy, najgorsze ze tak ciagnie do słodyczy i innych pustych kalori :(
 
A ja od tygodnia przez tą zgagę to coraz mniej jem, bo już się boję i tak śpie już na pół siedząco:baffled: Za to nadganiam truskawkami:-) nie wiem czy one mi też nie powodują tej zgagi, ale są takie pyszne:) Brzuszek dobija do 100cm a waga trochę się zatrzymała 7kg+.
 
Dziewczyny żadna z was nie przytyła tyle co ja,wpadłam w kompleks kilogramowy,tragedia ja 16kg+ a wy nawet tylko +7kg.Chyba przeniosę sie na inne forum gdzie bedzie więcej grubasków:-) Ratunku....

pozdrawiam chuderlaski......

 
Dziewczyny żadna z was nie przytyła tyle co ja,wpadłam w kompleks kilogramowy,tragedia ja 16kg+ a wy nawet tylko +7kg.Chyba przeniosę sie na inne forum gdzie bedzie więcej grubasków:-) Ratunku....

pozdrawiam chuderlaski......

nie martw się i pamiętaj: ciąża ciąży nierówna!
ja w pierwszej ciąży przytyłam ponad 20 kg:zawstydzona/y:, a teraz "tylko" +10 a jeszcze miesiąc mi został, więc wątpię, żebym nadrobiła:-D
 
reklama
Pomierzyłam się dzisiaj i wygląda to tak:
31,5 tc
waga 60.2 kg :szok:
biodra - 97 cm
pas - 98 cm
biust - 96 cm :-)


2 tygodnie później... 33, 5 tc

waga 62.2 kg :szok::szok:
biodra - 101 cm :szok:
pas - 100 cm
biust - 98 cm

2 kg w ciagu dwoch tygodni!! Do tego w pasie mi przybyły 2 cm, a w biodrach 4 cm. Super...:baffled:
 
Do góry