reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

reklama
i ja sie chciałam dołaczyc z kilogramami:-)mój wzrost to170,a waga z przed ciaży64.teraz mam już 20 kg wiecej :zawstydzona/y:i tez mam załamke bo zostało jeszcze 1,5 miesiaca wiec mi jeszcze przybedzie bo z apetytem problemów nie mam:-)jak sie ciągle leniu****e to tylko sie podjada;-)daisy nie martw sie bo nie tylko ciebie czekaja długie spacerki po urodzeniu:tak:dobrze że to lato to bedzie można pokonywac dystanse to może sie szybciej zrzuci zbedne kg.:-D:-D:-D

 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja nie wiem jak to będzie.. ale do porodu jakies 90kg mi styknie :angry:
Cisze sie, ze i Wy macie taki apetyt, bo juz myslalam, ze ze mna cos nie tak jest, ze srednio przez miesiac 5 kg wskakuje.
Prawdą jest, ze nie latwo bedzie nam zgubic te zbedne kg, bo nie oszukujmy sie smae spacerki sie do tego nie przyczyna :) ale damy rady. MUSIMY dac:tak:

Wlasnie... jak znajdziecie jakies ladne kiecki, zakrywajace tu a odkrywajace tam... :-) to wklejajcie. Jak cos znajde to tez sie podziele :)
 
Dziuuula
u mnie pewnie będzie waga podobna, co przy małym wzroście daje nieciekawy efekt :baffled:
i masz rację że same spacerki tu nie pomogą, w takich przypadkach jak mój trzeba będzie wiele wysiłku żeby wrócić do tego co było:dry:
ale niestety apetyt tez mi dopisuje, zresztą od początku ciąży tak mam
 
Ja właśnie sobie policzyłam kilogramy i wyszło od początku 8kg na plusie, z czego jakieś 4 przez ostatnie 5tyg.:-( Ale to chyba będzie woda bo mam obrzęknięte nogi. Reszta parametrów czyli brzuch, biodra i biust od 2mies. bez zmian praktycznie. Ale chwilami czuję się jak rosnąca drożdżówka jak tak popuchnę.
 
Gabiaz, tylko pozazdrościć!!
U mnie chyba 17 na plusie (nawet się nie ważę, bo depresji przedporodowej dostanę).
W pierwszym trymestrze ciąży nie mogłam nic jeść i niestety jak wrócił apetyt w drugim, to mnie poniosło. Teraz się kontroluję, ale to już za późno. Obiecałam sobie, że w następnej ciąży będzie góra 10 na plusie.
A teraz cóż, jak przyjdzie na to czas, to biorę się za te swoje kilogramy.




 
reklama
ja mam 12 kg na plusie, na razie nie rozpaczam, zobaczę ile zostanie po porodzie. Mówią,ze przeciętnie schodzi odrazu 6-8 kg Mam nadzieję,ze pierwszy miesiąc diety mamy karmiącej da rezultat i jakieś dwa kilo mi spadnie.To moze nie bedzie tak strasznie...

Kochane, wydaje mi sie,ze jeśli po porodzie bedziemy dbać o dietę, a do tego dojda nieprzespane noce i więcej ruchu przy dziecku, to chcą niechcąc kilogramy bedą znikać...
 
Do góry