reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

Witam, u mnie 15 kg na plusie, brzuszek wygląda dokładnie tak jakbym sobie piłkę włożyła pod bluzkę ,wymiary 115 na wysokości pępka, czyli, prawie 40 cm na plusie od początku ciąży!, i znowu smaruje ten brzucho jak mogę i czym mogę , bo skóra już tego nie wytrzymuje, biust jaki był taki jest!
 
reklama
ptaszynko i Iwonko-moje gratulacje, pewnie się dobrze odżywiacie jak przystało na porządne mamusie, ja to chyba jakąś zwyrodniałą będę bo nie mogę się oprzeć pokusom no i mam, 17 na plusie :-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:, a gdzie jeszcze 2 miesiace?
 
Luranuk to masz chyba niewielki brzusio?
Ja 5,5+ mam z czego ostatni kilogram pojawił się w ciągu trzech dni, dziwne to było:confused:
 
Hej
ja mam 9 kg na plusie, teraz idę do lekarki akurat na Dzień Matki, zobaczymy ile znowu przytyłam. W domu się nie ważę:)
 
ehh dziewczyny , a mi skoczyła w tydzień waga o kilogram
jak tak dalej pójdzie na koniec bedzie 20 kg na plusie, a tak dobrze sie trzymałam za 30 tygodni 10 kg,a jak tak bede tyć dalej to do konca kolejne 10 przybędzie

ehhh, załamka
 
ja po ciazy mialam ponad 30+:baffled:
pierwszy rok schudlam baaardzo malo
dopiero teraz zaczynam warcac, od stycznia jest -10kg
i zostalo jeszcze jakies 10:confused::shocked2:
 
reklama
mam niewielki brzuszek:Dale powykrzywiany bo malenstwo w rozne strony sie uklada zarys jest bardzo wyrazny;D
 
Do góry