reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
po dzisiejszej wizycie waga 72,9 kg czyli prawie 18 na plus od początku ciąży ale co tam do plus 20 jak w poprzedniej jeszcze brakuje;-)
jakoś mnie to nie martwi, niech maluszek ma:-)
 
:cool:to powinien być wątek bez komentarzy :-D
Żartuje, ja od 2 tygodni nie wchodzę na wagę...wystarczy, ze mam lustro a moje spodnie największe jakie miałam mi pękły na dupie :-D

Jezusie najdroższy mam nadzieję, że zaraz po "rozpakowaniu" będę mogła się zabrać za siebie.

Chociaż przyznam, że ostatnio słodkości wchodzą, aż miło...więc nic się nie dzieje bez przyczyny ahaha :-D
 
reklama
u mnie mniej więcej +18 czasem mnie czasem więcej,waga zależy i od zatrzymywanej wody. jak biore tabletki na siusiu to waga nawet 3 kg potrafi spaść w ciągu 5 dni
 
Do góry