reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga maluszka w 34 tyg ciąży.

No to widzisz a u mnie jak i mój ginekolog jak i w szpitalu odrazu powiedzieli ze uwidza jak dalej się będzie rozwijać ale jak coś to będzie wywoływanie ale ja rodze w Austri to może tu mają też inne myślenie No nie wiem staram się narazie nie myśleć o tym i nie panikować może mała az tak duża nie urosnie
ja bałam się tylko że to już powinna była być cesarka 3 i dzieci rok po roku. Ale dobrze wszystko skończyło się 😀
Córki byli też duże 4160/58 (40tyg) druga 4300/59 ( 39 tyg)
 
reklama
ja bałam się tylko że to już powinna była być cesarka 3 i dzieci rok po roku. Ale dobrze wszystko skończyło się 😀
Córki byli też duże 4160/58 (40tyg) druga 4300/59 ( 39 tyg)
No to spore dziewczynki ale jak się urodziły to był strasznie takie pulchniutkie czy długie były ?
 

Załączniki

  • 6B31FE3C-22D0-4BFF-B698-F80B3CDD862E.jpeg
    6B31FE3C-22D0-4BFF-B698-F80B3CDD862E.jpeg
    125,2 KB · Wyświetleń: 31
U mnie też była przewidywana duża waga dziecka, ale nie było mowy o wcześniejszym wywoływaniu porodu. Ostatecznie miałam cc w 39+4, mała ważyła 4655, 58 cm.
 
reklama
U mnie też była przewidywana duża waga dziecka, ale nie było mowy o wcześniejszym wywoływaniu porodu. Ostatecznie miałam cc w 39+4, mała ważyła 4655, 58 cm.
No właśnie ja też tak myślałam że to już może dochodzić dłużej a potem cc niż wywoływać w 37 tygodniu oni tu chyba nie chcą cc robic zabardzo u wola wywoływać wcześniej poród
 
Do góry