reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
Waga z dzis pokazała mi, że jestem 20 kg na plusie:szok:

Waga z dzis pokazała mi, że jestem 20 kg na plusie:szok:[/QUOTE

o jak dobrze:-D nie jestem sama:-Dja tez mam 20 na plus - czyli ten typ tak ma - identycznie jak w pierwszej ciązy:-Dkażdy mnie pyta gdzie ja to podziewam:-)

Widocznie taki już nasz urok :-D wazne, że dzieciaki mamy zdrowe :-) a do poprzedniej wagi wrócimy na pewno :rofl2::-D
u mnie plus 15 było prawie 3 tygodnie temu więc też pewnie dobiję do takiego wyniku, w poprzedniej ciąży tak właśnie było na koniec plus 20 ale co tam, po wyjściu ze szpitala wchodziłam w swoje spodnie sprzed ciazy a kilka tygodni później ważyłam nawet mniej niż przed ciążą
nie ma co się martwić, małe ssaki nam bardzo pomogą zrzucić zbędne kilogramy:tak::-)
 
u mnie przyrost wagi wyhamował
11tydz - 54,7
17tydz - 57,4
22tydz - 60,7
26tydz - 62,6
30tydz - 65
34tydz - 66,1

W sumie przybyło prawie 12kg, a więc nie mało. Ale i tak niepokoi mnie czemu teraz tak mało mi przybyło
 
reklama
lena-to u mnie tak jak u ciebie na początku troche poszło w góre póżniej w środku byłspokój staneła w miejscu a teraz niebezpiecznie szybko idzie w góre !
 
Do góry