reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
ja to już nawet nie wchodzę na wagę...chyba od tygodnia...jak ostatnio było na plusie 17 to już mnie wystraszuło...a jeszce miesiąc.....
Powinno się skazać na dożywocie tego co wymyślił ptasie mleczko.;-)
Jedno pocieszenie, jedno jedyne maleńkie...rozstępy maluśkie i to dosłownie parę i tylko troszke na udach..
ale waga robi swoje..żyły wydają sie takie nabrzmiałe
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie +13. Dzis maz mnie pocieszyl i powiedzial ze wygladam dobrze i ze myslal ze bede znacznie grubsza ;-) Juz mogla bym przestac tyc bo jeszcze do 20 dojde ;-)
Czy wam tez na koncowce tak dopisuje apetyt, ja teraz tyje bardziej niz przez poprzednie miesiace... ciagle jestem glodna. A juz nie daj Boze jak dopuszcze do tego ze jestem wyglodzona - dzis wyszlam z domu i nie mialam gdzie zjesc, jak juz dotarlam do sklepu to z glodu az mi ramiona drzaly. W efekcie zjadlam tyle ze SZOK!!!
 
Do góry