reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
lena-Ja dopiero teraz zaczełam naprawde sporo jeść ale tak mi się chce że nie moge tego powstrzymać mam nadzieje że juz dużo nie przytyje hi hi
 
Właśnie zeszłam z wagi i 16 kg na plusie :szok::szok::szok: Oj czekają mnie długie spacery z wózkiem :-)

Nie martw się. Ja własnie w pierwszej ciąży przytyłam 16 kg. Po wyjściu ze szpitala miałam 6 kg na plusie i w ciągu 6 tygodni mi samo spadło - a wcale nie spacerowałam dużo, bo to akurat styczeń i luty był i mega mrozy.

Teraz tez już mam 15 kg na plusie.
 
U mnie od początku ciąży 14,5 kg na plusie :)
A od ostatniej wizyty (miesiąc temu) przybyło mi 0,5kg :)
 
reklama
Wczoraj byłam na wizycie u lek. Nie jest tak źle. Biorąc pod uwagę, że do 30 tyg przytyłam 13 kg, a teraz ważę 13,8 - co oznacza że już tylko dzidziuś przybiera na wadze ja na szczęście niewiele.:-D Mimo moich obaw jednak do 20 kg nie dojdę, zostanie tyle ile chciałam, czyli w 15 się zamknę. :happy2::yes:
 
Do góry