reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

mm83 ja tak miałam w 1 ciaży, co prawda nie spadłam na początku z wagi tak dużo jak Ty ale przez całe 9m-cy miałam raz -2kg raz +1, a w efekcie w dniu porodu ważyłam tyle samo ile na początku ciąży. Młoda zdrowa, prawie 4kg się urodziła więc widocznie tak musiało być....za to teraz już mam +6kg...przed świętami dostałam nakaz "mięso, mięso i jeszcze raz mięso, a odstawić węglowodany"....no ale świeta to wiadomo, nic z tego, liczę, że po nowym roku sie ogarnę ;-)
 
reklama
rany mm nie zazdroszczę wymiotnych przeżyć w I trymestrze, ale tej wagi owszem, super sprawa :-D

dominiczka a cóż tak na mięcho się uczepił/a gin? chodzi o żelazo czy coś?
 
a u mnie po tych wszystkich chorobach, stresach ect., to waga mi się może nie podoba, ale podoba mi się nie wielki przyrost, bo +9 kg to ładny wynik, biorąc pod uwagę, że z Amelcią w ciąży przytyłam 30 kg to teraz raczej na moje szczęście tego wyniku nie pokonam, więc powinnam się cieszyć :-p
 
To ja już mam 64kg ^^. Wyjściowa 53kg o ile dobrze pamiętam.
Z tym, że wtedy do 25tc pracowałam i normalnie funkcjonowałam, a dopiero później waga mi poleciała jak już w domu siedziałam.
Teraz siedzę od początku w domu i tyle co mam ruchu przy małym w domu i na jakiś spacerach... Mam nadzieję, że do 30kg nie dobiję, bo nie jem dużo..
 
cytrusik morfologia mi już leci, a do tego waga rośnie wiec stwierdził, że zła dieta, za dużo węglowodanów:sorry2: o mięsie mi truje już od początku ale co ja zrobie jak wołowe (o ktore mu najbardziej chodzi) mi śmierdzi jak nie wiem co....wczoraj teściowa gulasz zrobiła, pare kawałeczków z przymusu zjadłam ale no wali mi to mięcho i już....
nie chciałabym wiecej jak 12 kg przytyć bo i tak duża masa ze mnie...no ale cóż poradzić, każda ciąża inna ;-)
 
reklama
Do góry