reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

Ja prawie 10 do przodu :-)
10 tc - +0
12 tc - + 200 g
15 tc - + 2300
20 tc - + 5800
25 tc - + 9800
coraz szybciej waga rośnie. Ale i maluchy rosną :-)
 
reklama
wg kalendarza wyszło tak :
[h=2]Twój wskaźnik masy ciała (BMI) wynosi 19.6, co oznacza wagę prawidłową w okresie sprzed ciąży.
Wynika z tego, że w ciąży powinnaś przytyć od 11 do 13 kg.
[/h]

coś czuję że będzie więcej :laugh2:choć ostatnie dni apetyt mniejszy
 
U mnie było tak:

Przed ciążą: 81-83 kg - nie pamiętam, ale raczej te 83kg.
W 22tc - 86kg.

Więc źle nie jest, w poprzedniej ciąży miałam w tym samym okresie 14kg na plusie.
 
U mnie na szczęście po Świętach nieco spadło i teraz jest jakieś +7,5. Pocieszam sie tym, że to podobno w drugim trymestrze się najwięcej tyje i tego się trzymam;-) Coraz częściej mam zgagę i znowu powraca brak apetytu
 
reklama
Ucieszyłam się, że mam 6 kg na plusie i wg zamieszczonego kalkulatora mogę przytyć 10-11 kg, więc może się uda.
Zważyłam się i na wadze w ciągu 4 dni przybyło 1,7 kg, czyli mam 7,7 kg na plusie. Niezłe tempo mi się zaczęło :szok:;-)
 
Do góry