reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

dziewczyny jestem zalamana:baffled::-(wczoraj przyszla mi waga albo ta waga oszukuje albo ja niewiem o co chodzi
tydzien temu warzylam sie w dzien u kolezanki i mialam 65 wiec ok a przed chwila sie warze a tu 68:szok::szok::szok::szok:to by znaczylo ze 4kg w dwa tygodnie...ja sie na tyle nie czuje...jak tak dalej pojdzie to przytyje 20kg ktorych bardzo niechce....
staram sie jesc zdrowo 5 posilkow nie jadam po 19 i co........dol dol dol
 
reklama
o jeju jak mnie tu dawno nie było :-)

monia z pierwszej ciąży zrzucanie tych 20 kg zajęło mi dość długo ale głównie dlatego, że zawzięcie nie próbowałam. W efekcie po 2 latach ważyłam kilka kg mniej niż przed ciążą.

Jeśli chodzi o sytuację aktualną to na ostatnim ważeniu w 18 tyg. powolutku sobie rosnę, ale dalej jest -1,5 kg licząc od stanu sprzed ciąży (85 kg i 176 cm wzrostu) więc jak na razie tragedii nie ma ;-)
 
Marzenka Ja juz dawno sie poddalam, starałam sie jeść regularnie, nie objadac sie , nie jeść po 20, prawie wogóle słodyczy i co? Juz mam 9 kg na plusie!!! Chyba jestem rekordzistka na naszym forum:( Mój organizm w ciazy chlonie wszystko! Juz ptzrstalam sie tym przejmować bo widzę ze nie mam na to wpływu. Chyba ze bym nic nie jadła...
 
ja dzis sie zwazylam i co 66,5 wiec jest ok..wczoraj mialam duzo ruchu i widze ze nie moge popuscic...no i przestrzegalam swoich zasad wczoraj i zero slodkiego;-)jutro sie zwaze jeszcze zeby zobaczyc czy bedzie to samo..ale te 68 to dla mnie pomylka byla...wiecie inaczej jakbym stopniowo rosla a tu w tydzien prawie 3 kg:crazy:takze wiedzialam ze cos jest nie tak.
gosheek a ja myslalam ze ja mam najwiecej
tez sie wkurzam na ta wage bo te co chude jedza duzo i wszystko i nie tyja ate co niechca to tyja na potege jak to jest.......no nic musimy sobie poradzic ..ja w poprzedniej ciazy startowalam z waga 74 kg teraz chcialam skonczyc na tej wadze ale co wyjdzie to wyjdzie...pocieszam sie tym ze zaniedlugo sezon na swieze owoce warzywa wiec bedzie sie pochlaniac kilogramami.....zreszta sie juz doczekac nie moge:-)bo mam chec na czeresnie i wisnie:tak:
mi zrzucenie wagi zajelo sporo czasu w sumie maly mial 2 latka maz wyjechal na misje to sie wzielam ale naprawde bardzo ciezko bylo....
 
mi też zrzucanie wagi ciężko szlo :( przytyłam 20 kg po porodzie spadło 5 kg gdzie sam młody ważył 4200 i przez pół roku nawet pół kg nie spadło w dół :( musiałam przejść na wstrętnego dukana ...

mam nadzieję że tym razem będzie lepiej :-Dnarazie kg na plusie i oby zostało tak jak najdłużej :)
 
Wygląda na to, że na koniec 4 miesiąca mam 1kg na plusie.
Marzenka - tak jak Ameba pisze waga wadze nie równa i różnicami nie ma się co stresować - niestety czasem i sama waga jest zepsuta - mnie się udało taką nabyć i reklamowałam dzień później: ważyła mnie z dokładnością +/- 5kg w przeciągu tej samej godziny, a 5kg to już nie fraszka :p
 
reklama
wiecie co nie ma co sie przejmowac waga...jesli bede sie zdrowo odzywiac to nie bede se wyrzucac ze duzo waze....nie mam na to wplywu juz teraz...bedziemy tyc i tyle..w pierwszej ciazy na koncu warzylam 95kg teraz powinno byc maks 75 tak mysle wiec i tak nie jest zle;-)dam rade po porodzie reszte zrzucic;-)
 
Do góry