reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

NASZ przyrost WAGI;]

reklama
Bigbi no właśnie zazwyczaj było to o różnych porach i różnym "opakowaniu", ale podczas ostatniej wizyty specjalnie przed wyjściem się zważyłam w domu i było u lekarza więcej o 1 kg. Niby obie wagi elektroniczne i nie powinny oszukiwać, ale widocznie taka różnica to nie ma co się głowić.
 
Dziewczyny tez Tyjecie tak intensywnie juz ? Ja mam 16 kg, ostatnimi czasy kg na tydz i lekarz u ktorego byłam po drodze niz mój prowadzący zasugerował ze to nie zdrowo bo to sama woda i uważać na nią ale to co mam nie pić ?! ;/
 
Ja dobiłam do 9kg na plusie i na tym staneło ponad 2 tygodnie temu. Od tego czasu waga ani drgnie. :sorry2:
To lekarz zasugerował ci ograniczenie płynów? Przecież to chyba nie zdrowo. Mnie się wydawało, że właśnie powinnyśmy się porządnie nawadniać. :confused:
 
Ja też już zaczynam bardziej przybierać, mam już 9,4 kg na plusie, od ostatniej wizyty przybyło nam 1,6 kg w 3 tygodnie :/ Ale wiem, że to są moje grzeszki.
Dziwne, że lekarz każe ograniczyć wodę, ja słyszałam że powinno się pić od 1,5-3 litrów dziennie.
 
U mnie około miesiąc temu zatrzymało sią na +13 i stoi. Wyglada na to że tylko maluch rośnie i zabiera moje kg....

Nabieranie wody jest chyba dość normalne na koniec ciąży i na pewno nie wolno z nim walczyć nie pijąc. Staraj się raczej ograniczyć sól, mocno przetworzone produkty i tego typu rzeczy, a wody właśnie pić dużo.
 
reklama
też myślę tak jak kara, wszędzie piszą właśnie żeby broń Boże mniej nie pić, co ma się zgromadzić w nadmiarze to i tak się zgromadzi.
Ja jestem 8,5 kg na +, ale z tego 2 kg w ostatnie trzy tyg :pPP
 
Do góry