reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZ przyrost WAGI;]

reklama
Em Ka też mnie dziwi zalecenie lekarza, ja z Werą przybrałam 20 kg i nikt nie komentował, czy dużo czy mało. Teraz przez nerki mam nakaz picia min 3l. Przy atakach kolki i zapaleniu pęcherza wypijałam nawet 5-6 l i mówiłam o tym swoim lekarzom gin i urologowi i nikt nie powiedział, że piję za dużo. Waga to jakieś 14kg +
 
EmKa brak słów na takiego lekarza... Mi jak w 5 miesiącu przybierałam kilogram na tydzień to doktorka też powiedziała, że to troszkę za dużo, ale kazała po prostu obserwować, czy taki trend będzie się utrzymywał i zastanowić się nad jakąś gimnastyką albo pływaniem, no i "broń boże nie ograniczać jedzenia" ;-)
 
Od początku ciąży 14 kg aktualnie 36 tydzień
Zaczynałam od 57kg wzrost 175cm.
Prawdopodobnie gdyby nie podobno ciąża zagrożona w 25 tyg i nakaz leżenia przytyłabym mniej i czułabym sie bardziej sprawna fizycznie a nie taka sflaczała.;/ za ok tydzień zaczynam żyć normalnie, chodzić na spacery a nie ciągle leżeć, trochę sie wzmocnie do porodu;]
Ogólnie nie widac aż tak pomnie 14 kg (przed ciążą nosiłam 36, 38 rozmiar teraz bym chyba w 42 nie zmieściła hehe), brzuch dośc mały jak na 36 tydzień, chyba wszystko w tyłek i piersi poszło;p hehe
Zobacz załącznik 639968
 
Z dumą ogłaszam że w tej ciąży jestem na 0 :-) na początku ciąży do 15 tyg schudłam 7 kg, teraz je odrobiłam. Lekarz pochwalił aż mi się miło zrobiło :-)
 
wstydzę się...

ciąża rozpoczęta z rozmiarem 32/34 waga niespełna 50 kg przy 170 wzrostu.

Obecnie ... 17 kg na plusie i rozmiar 38 :/

chyba pobiłam Was wszystkie z wagą :)

pociesza mnie to, że z córką startowałam z wagą 5 kg więcej niż w tej ciąży i po pół roku od porodu byłam chodzącą anoreksją wbrew swojej woli... a przytyłam dokładnie do tej samej wagi jaką mam teraz.

ale człowiek teraz 5 lat starszy i cholera wie jak z jego przemianą materii...
 
reklama
smoky nie będzie co zrzucać, super :)
catedra teoretycznie im chudsza dziewczyna tym więcej potrzebuje, a zarazem tyje. Nie ma co się przejmować skoro masz takie doświadczenia z pierwszej ciąży
 
Do góry