reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Hej mamuski.Jestem i ja.U nas pierwszy raz w tym roku przymroziło.Moze spadnie w koncu jakis snieg?Wczoraj było tak ładnie,ze chlopaki zaliczyli 3 spacery.Na jednym znich kupiłam Kubie buty na zimę-na moim osiedlu jest sklep Bartka i wyprzedaja wszystkie modele zimowe za 99zl.Zaliczylismy tez kontrolna wizyte u lek.Chlopcy juz zdrowi oficjalnie!:-)
Liza-zdolna ta Twoja corcia!Duma Cie pewnie rozpiera co???U nas dzien babci obchodzilismy w niedz.u mojej mamy.Druga babcia i dziadek musieli się zadowolic zyczeniami przez telefon i wysłaną kartką.Zdrówka!!!
Dominika-brawo za prezentacje!!!Co tam bedzie spiewal piosenki jak moze siedziec u babci na kolanach!To jest duzo fajniejsze przeciez!;-)
Julisia-boska ona jest po prostu i juz!Mili to cała Ty a Eli chyba do taty podobna co???
Nickie-ja nie moge czytac takich rzeczy.Potem mysle o tym caly czas i nie moge sie na niczym skupic.Zatanawiam sie czasem jakie sa te kobiety opiekujace`sie tymi maluchami.Czy staraja sie dac im choc troche ciepła?Czy sa "zimne",robia swoje,kończa zmiane i ida do domu?Mam nadzieje,ze to pierwsze.


Spadam kochane co nie co sprzatnac.Milego dnia!!!!
 
reklama
Witam wszystkich jestem nowa więc nie będę się rozpisywała:) Mam córeczkę:-) Amelkę 13 miesięcy i jestem w 20tc. szczęśliwa i przerażona... tak naprawdę to chyba bardziej przerażona czy sobie poradzę.. Amelka jest bardzo ruchliwym i energicznym dzieckiem .. a niedługo rodzeństwo ... oj... mam nadzieje, że sobie poradzę..
Pozdrawiam wszystkie dzielne mamcie:);-)
 
asiula witaj i pisz u nas czesto :tak: :-) Gratuluje dzidzi w brzusiu;-) znacie płec maluszka w brzuszku ?
magda no ba duma rozpiera;-) a nauczyla sie tego wszystkiego w trzy dni :tak: ;-) no a przedstawienie dnia babci i dziadka jeszcze przed nami bo ma byc 10 lutego :tak:
 
Liza: dzięki za powitanie:) jeszcze nie wiem czy chłopczk czy dziewczynka bo zawsze przy badaniu USG jest wielce obrażone i odwraca się pupką :) ale 1 lutego mam badanie genetyczne więc będe wiedzieć więcej i napewno podzielę się;-) z Wami tymi wieściami:)
 
hey :)
Dawno mnie tu nie było,ale jakoś czasu ciągle brak. U nas ok,w brzuszku chłopczyk więc jestem szczęsliwa,ze u nas będzie parka. Postaram się być z Wami bardziej na bierząco i zaglądac oraz pisac częsciej.
 
Melduję się z rana :-)

Przede wszystkim witam wszystkie nowe mamusie :tak:

Ale mam dzisiaj cudny poranek :-D Nie pamiętam kiedy ostatnio dziewczyny dały mi pospać do 7.15 :-D Co prawda Ania wstała szybciej, ale wzięła swoją kołderkę, przysza do mnie do łóżka i ponad godzinę ze mną pospała. Wiem, nie powinna ze mną spać, ale czego się nie rob dla godziny snu dłużej :-D

A za onem przepiękne słońce, więc spacerek się szykuje :-)

Miłego dnia!
 
Witajcie mamusie :)
Z góry przepraszam ,że tylko o sobie , ale ostatnio załapałam strasznego doła . Wiem ,że kiedyś już tu marudziłam na ten temat ,ale bardzo martwię się o Mateusza ,że tak mało mówi . Nie potrzebnie ostatnio siedziałam w necie bo się naczytałam takich rzeczy ,że głowa mała np. jeżeli dwuletnie dziecko nie potrafi składać dwóch wyrazów to może wskazywać na autyzm. Boże wiem ,że to głupie , ale jakoś nie potrafię się po tym ogarnąć i wkręcam sobie Bóg wie co...........
Mam jeszcze jedno pytanie do mam starszych dzieciaczków , kiedy wasze szkraby zaczęły samodzielnie jeść .
Wczoraj była u mnie moja teściowa i się podniecała ,ze jej drugi wnuk (czyli syn jej córki) już dawno samodzielnie je ,a jest tylko 3 miesiace starszy od Mateuszka no i mówi już prawie całymi zdaniami
Między innymi dlatego też mam doła , nie dość ,że przylezie raz do roku to potem po takiej wizycie przez tydzień nie mogę dojść do siebie.....:wściekła/y:
Na dodatek Kamila dostała na buzi takie szorstkie czerwone place , byłam z nią dziś u lekarza i powiedziała ,że prawdopodobnie to uczulenie na pomarańcze przepisała na razie zyrtec i mam ja obserwować . Jak nie będzie poprawy to mamy się pokazać znowu w przyszłym tygodniu.
Przepraszam za te smęty ,ale naprawdę nie mam się komu wygadać ...
 
Witam ...

tym razem sama stawiam się do pionu, bo znów pozwoliłam sobie na zaniedbania :zawstydzona/y:

u nas wszystko OK :-) dziewczynki na szczęście zdrowiutkie :tak:
ostatnie weekendy upłynęły pod hasłem drugich urodzinek Zuzu ... a w międzyczasie - dni uciekają w zastraszającym tempie ...

Lila w okolicy świąt intensywnie ruszyła do przodu ... teraz już raczkuje na całego i wstaje przy czym się da ... oczywiście jak się nie da, to też próbuje - wiadomo z jakim rezultatem, więc oczy w 'd' to za mało ...
Zuzu zaskakuje z dnia na dzień - też idzie do przodu jak burza - mówi już w zasadzie płynnie i jest coraz bardziej samodzielna ...
chociaż mam wrażenie, że ostatnio zrobiła się trochę zazdrosna o siostrę ... chyba broni swojego terytorium, bo wszystko zaczęło się, odkąd Lila stała się 'mobilna' i sama bierze sobie zabawki ... cieszę, się, że mała ma już 7 m-cy, bo gdyby urodziła si teraz, to chyba byłoby ciężej ...

Asiula, witaj :-) jesteś z Krk ???
Black, wyjeżdżacie na stałe do Holandii ??? co Was tak wzięło ???
co do spania, to ja mam codziennie rano zlot w łóżku ... Lila nad ranem ląduje na cyca, a Zuzu przychodzi sama i często jeszcze dosypiamy ;-)
Rusałka, weź głęboki oddech !!! albo 10 głębokich oddechów :tak: i nie doszukuj się problemów tam, gdzie ich nie ma :tak:każde dziecko rozwija się w swoim tempie i ma do tego prawo !!!
moja Zuzu akurat mówi już w zasadzie płynnie, ale odstaje w tej kwestii od rówieśników ...
samodzielnie jeść owszem próbuje, ale z różnym skutkiem ... jogurty, kanapki, drugie dania je sama, ale np. zupami często ją jeszcze karmię, żeby większość trafiła do brzucha :tak:
ludziom nie dogodzisz ... Twoje dziecko zawsze będzie dla kogoś za małe albo za duże, za spokojne labo nadpobudliwe, za ciche albo pyskate ...
łepek do góry !!!
Liza, gratulacje !!! wspaniałą masz recytatorkę :-)
Julisiu, brawoooo !!! pięknie malutka sobie radzie :-)

a tu moje dziewczynki http://www.youtube.com/watch?v=MM8dUQ0ZLQY
 
Ostatnia edycja:
Ooo dawno nie widziane mamusie, witajcie zaglądajcie czesciej :-p bo innaczej... ;-) hehehe

Jol ale dzieciackzi rosną juz mala ma 7 mies :szok: Kiedyto zlecialo :-)
joasia79 no to trzymamy kciuki by dzidzia sie pokazała na usg :-D moj trzeci uparciuch pokazał sie dopiero w 30tc :dry: ;P

Tak sie patrze na te moje suwaczki i podziwiam siebie ze przebrnelam przez ten najgorszy okres starszaków... rok i 3 tyg róznica miedy nimi... malutko.. ;-) ale to daje Wam motywacje ze tez dacie rade i ze ten czas szybko zleci, bo u mnie tak włąsnie bylo!!! :tak: :-)
Śniegu napadalo, a mi wrócila migrena :dry: cudnie....
 
reklama
JOL tak tak z Krakowa? a czemu pytasz? widzę, że wszyscy świetnie się tu znają ja dopiero zaczynam:tak: więc jak na razie więcej czytam niż pisze:)
 
Do góry