reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Witam wszystkie forumowiczki. Wszystko wskazuje na to, że i ja dołączę do waszego grona. Okres spóźnia mi się już tydzień, a do tej pory po ciąży miałam bardzo regularne cykle. Mam cały czas bóle podbrzusza. Dzisiaj kupiłam test, jutro rano wszystko będzie jasne. W sumie jesteśmy już takiej myśli, że wkrótce pojawi się kolejny dzidziuś. Mam dopiero 23 lata i trochę się boję, że sobie nie poradzę, bo Filipek jeszcze taki malutki jest, nie przesypia jeszcze całej nocy bez jedzenia (na szczęście karmie od dawno butelką), ale mąż cały czas mnie pociesza, że damy sobie radę. Trochę będzie ciężko z finansami, bo mąż tylko pracuję i teraz nie zawsze na wszystko nam starcza, ale jakoś będziemy musieli sobie poradzić. Wkońcu jakby co to będzie kolejne szczęście w domu :) Ciekawe tylko jak rodzice nasi zareagują, ale myśle, że będą nam bardzo pomagali.
Jutro dam znać co i jak. W razie czego, mam nadzieje, że będe miała wsparcie i z waszej strony.
Pozdrowionka.











 
reklama
Witaj Ulagor :-) ja też mam 23 lata i dwójkę dzieci ;-) tylko że u mnie to ja jestem jedynym żywicielem rodziny, ale jakoś dajemy radę! trzymam za Ciebie kciuki, wychodzi że będziesz mamą czerwcową, dobrze liczę? ach, ale mam sentyment do czerwca :-p:-)
 
No to naprawdę Cię podziwiam. Niestety chyba jednak nie jestem w ciąży, test wyszedł negatywnie, ale okresu jak nie było, tak nie ma. Ostatnio jestem cały czas przeziębiona i możliwe, że to też trochę wpłynęło na jego brak. I wyczytałam też, że mogą zdarzyć się też cykle bezowulacyjne. Zarejestruje się do lekarza, tylko te okropne kolejki, miesiąc muszę czekać na przyjęcie do mojej pani doktor. No wiec dopiero za miesiąc wszystko się wyjaśni. Pewnie jeszcze tym razem nie dołączę do waszego grona. Buziaczki i powodzenia dla wszystkich przyszłych i obecnych mam :***
 
Właśnie przed chwilą dostałam okres, więc już na pewno nie dołączę do waszego grona. W planach mały drugie dziecko jak Filip będzie miał jakieś 2 latka. Czyli jak będzie miał ponad roczek zaczniemy działać :) W sumie to też nie duża różnica wieku będzie, ale ja nie chce żeby była między nimi przepaść wiekowa. Tak 2, 3 latka to maksimum.
Pozdrowionka dla wszystkich. Może jeszcze kiedyś do was zaglądnę.
 
Witam wszystkie mamusie na tym wątku :-)
Podczytałam was trochę wczoraj choć jeszcze nie wiedziałam czy dołączę do waszego grona czy nie...

Moja córeczka dzisiaj kończy 9 miesięcy... Rano zrobiłam test i znowu jestem w ciąży... Jakoś przyzwyczajam się do tej myśli...

Najpierw planowaliśmy od razu 2 dzieci, marzyły nam się bliźniaki albo nawet 2 dzieci w 1 roku ;-) (córcia urodziła się w styczniu)hihi
Po jakimś czasie doszliśmy do wniosku, że lepiej żeby organizm odpoczął sobie troszkę i że postaramy się jak córeczka będzie miała rok, może więcej...

Potem znów chcieliśmy to odłożyć na potem... myślimy o budowie, problemy z pracą, niezbyt dobre warunki mieszkaniowe itp...

A tu... wpadka. Bo inaczej tego nazwać nie mogę. Nie planowaliśmy teraz... chociaż się cieszę, że dzieciaczki będą miały ze sobą dobry kontakt itp.
 
Witaj Mysiu :-) ja mam dzieci równo rok po roku, niezbyt dobrą sytuację rodzinną i mieszkaniową. Ale najwazniejsze, że dajemy radę

Gratuluję drugiej ciąży ;-)
 
reklama
Dzięki Ewunia :-)
Jak was poczytałam to od razu mi lepiej :-)

A napiszcie jak się dowiedziałyście o ciąży jak np. po porodzie nie miałyście jeszcze okresu?:zawstydzona/y:Oczywiście dotyczy tych mam, które tak miały...

Mam jeszcze pytanko techniczne odnośnie suwaczka...
Nie wyświetla się :-( Na innym forum działa, tutaj nie :-( Robiłam tak tak jest w samouczku ale i tak mi się wyświetla komunikat, że jest zbyt długi...
 
Do góry