reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Humorki :-D:-D w końcu mała kobietka Ci rośnie ;-) u mnie małe ładnie pospały. A dziś wyjeżdza z agencji do Sosnowca na inwentaryzację. Nie będzie go ponad dobę, mam nadzieję, że z tymi dwoma diablątkami dam sobie radę ;-)
 
reklama
Na dworze mam 10 stopni ale w domu skwar. U mnie małe nie śpią, ale niedługo Ania walnie w kimono, bo pora drzemki się żarłokowi zbliża...
 
U nasz było tak zimno przez cały tydzień... a dzisiaj jest troszkę cieplej i nawet ładnie słoneczko świeci, ale za to strasznie mocno wieje...

Jej mój mały jutro juz konczy roczek... ale ten czas zleciał... a imprezka dla Jakuba w sobotę :)
 
Matajka Ty mieszkasz bliziutko mnie, więc pogada taka sama i u mnie. Dziś co prawda ciut cieplej, ale przez ostatnie dni było strasznie :confused2:

Myśmy dziś się wybrali do moich dziadków na obiadek, był mój brat z żoną i córa miesiąc młodszą od Julki. Ale się dziewczyny razem naszalały :-D
 
uuu, to niewesoło :-( co jej odbiło? znów ząbki?

Matajko, wszystkiego najlepszego dla Kubusia z okazji skończenia roczku!!!

Byłam sama z małymi i było super, małe ładnie spały, wybawiły się i wyśmiały za wszystkie czasy :tak: a ja nawet dwa mecze siatki machnęłam w międzyczasie :-p
 
reklama
Do góry