reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Witam. U nas już się fajnie robi na dworku, więc bardzo przyjemnie jest wyjść na spacerek z moją 2.:-) Spakowałam już 1 reklamówkę ubrań do eksmisji... dzieci pokładają się do spania więc zmykam do nich.
 
reklama
Hej ja mam pol pokoju zawalonego ubraniami do eksmisji i czekam az jakas kolezaka bedzie miala corcie to oddam ile sie da:-D juz czekam bo moja kolezanka jest w 13 tyg ciazy to jak sie dowie plci to wtedy bede dzialac.
U nas juz drugi dzien z rzedu pada deszcz, oszalec idzie. Ale za to bylam dzis na zakupach dosc udanych, w koncu w piatek impreza:-) kupilam sobie spodnice, bluzke i zakiet, a dla synka mialam kupic tylko dwie bluzki a ze byla wyprzedaz to kupilam troche wiecej ;-)
 
u mnie 3 worki poszły do brata. mam nadzieję że będą mieli synka, to mają całą wyprawkę. u nas też pięknie wiosennie się robi. w końcu.
 
U nas wiosna była, a dziś se poszła nie wiem, gdzie...:confused2::eek: masakra normalnie... dziś zalatana jestem... wróciłam dopiero o 15, zajęcia i na 16 z powrotem do szkoły, bo mamy zebrania
drzwi nam dziś montują :-)

ja ubrań też mam sporo... nigdy raczej nie wydawałam, bo myśleliśmy, że może się jeszcze przydadzą, ale poczekam, jak moja bratowa z bratem się postarają i im sprezentuję :laugh2:


a u nas teraz pada :confused2::-(
 
Hej, no u nas te ubrania tez sie zbieraja z masakryczna predkoscia:szok:
Dzis moj synek pierwszy raz obrucil sie z brzuszka na plecy, a ja to przegapilam bo musialam jechac do roboty umowe podpisac i wypytac ogolnie o nowe warunki pracy, ktore sa na szczescie lepsze niz dotychczas:-D
Obiad zjedzony, dzieci drzemia. A ja zaraz biore sie za bilety bo udalo sie i lecimy do PL w drugiej polowie czerwca na dwa tygodnie. Mam nadzieje, ze bedzie piekna pogoda i cieplo. Wtedy tez ochrzcimy synka no i co najwazniejsze musimy do dentysty, bo moje zeby juz daja znac o sobie. Bylam w zeszlym roku we wrzesniu i lekarz powiedzial, ze tak maks do marca wytrzyma opatrunek, no ale musi wytrzymac do czerwca...
 
Witam. Dzieci w końcu śpią:-). Dzisiaj zaczęłam dzwonić w sprawie pracy i babka miała do mnie dzwonić i wcale się nie nastawiałam, że szybko do mnie zadzwoni, a tu niespodzianka bo popołudniu zadzwoniła i jutro jadę na rozmowę:tak:
Ale za to bylam dzis na zakupach dosc udanych, w koncu w piatek impreza:-) kupilam sobie spodnice, bluzke i zakiet, a dla synka mialam kupic tylko dwie bluzki a ze byla wyprzedaz to kupilam troche wiecej ;-)
Fajnie, że miałaś takie udane zakupy;-)

U nas wiosna była, a dziś se poszła nie wiem, gdzie...:confused2::eek: masakra normalnie... dziś zalatana jestem... wróciłam dopiero o 15, zajęcia i na 16 z powrotem do szkoły, bo mamy zebrania
drzwi nam dziś montują :-)


a u nas teraz pada :confused2::-(
U nas też pogoda się zepsuła... zimno i na dodatek śnieg padał:baffled:

Hej, no u nas te ubrania tez sie zbieraja z masakryczna predkoscia:szok:
Dzis moj synek pierwszy raz obrucil sie z brzuszka na plecy, a ja to przegapilam bo musialam jechac do roboty umowe .
Gratulacje dla synka:tak:
 
to motylla trzymam kciuki aby się udało i było po Twojej myśli.

Ja zaraz do domu, idziemy starszemu kupić czapkę, do kurtki wiosennej.

Młodszy w końcu zdrowy !!! coś chciałam pisać, aaaa na tvn player jest fajny serial dokumentalny położna, uzmysłowił mi tylko, że na 3 dziecko już nie miałabym siły. ehh te porody. fajny polecam.

zresztą czy u was też tak jest, że jedno dziecko zupełnie inne od drugiego.

młodszy bije gryzie, ostatnio starszego bił plastikową taczką, ciągle mu ręcę biegają do bicia.
 
Witam. Niestety tym razem się nie udało z pracą ale dalej próbuje :tak:. Dzieci zasnęły, W.ogląda mecz, a ja mam chwilkę na bb:-). Dzisiaj już fajnie było na dworku, czuć było wiosną:tak:
Olena119: U mnie chłopaki też się różnią, Radek jest spokojny, za to Krystek to mały łobuziaczek:-D. Chociaż Radkowy charakterek może się dopiero rozwinąć...
Super,że młodszy zdrowy:tak:
 
Hej u nas nawet ladnie sie robi, wczoraj byla piekna pogoda, dzis tez bylo spoko do poludnia bo teraz naszly chmury i zrobilo sie szaro:baffled:
Majcia spi, synek sie bawi, a ja ide robic sie na bostwo bo dzis imprezka z pracy. Wymyslilam ze ubiore sie w spodnice, a ja tak nie lubie spodnic....no mam tylko nadzieje, ze uda mi sie gdzies zaparkowac.
 
reklama
Basia_one - powodzenia na imprezie, baw się dobrze!

U nas czas biegnie jak szalony, Natala już duża dziewczyna, mądra, rozgadana, śmieszna i trochę krnąbrna a Wiki roześmiany, przytulas i mękoła. Obecnie czekamy z utęsknieniem aż przbiją się górne siekacze i jak nie przebiją się na dniach to chyba wszyscy zwariujemy :szok::-D

pozdrawiam wszystkich!!
 
Do góry