reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
Ja dla malej mialam lozeczko, teraz spi w turystycznym, a maly bedzie spal u nas w pokoju w lozeczku.
Kurde dzien minal jakos tak leniwie, kolezanka byla, corcia cos spac nie chce. ale pozno miala drzemke i chyba dlatego.
Mnie zgaga pali, ale do poniedzialku juz niedaleko, jakos to przetrwam.
Moja tesciowa jest u nas juz prawie miesiac, przyjechala przed swietami, bo byly tansze bilety i mowi ze sie nudzi :laugh2: no ale juz niedlugo bedzie Mati to bedzie co robic. Choc moj mezus skwitowal to tak, ze ja bede z Matim ciagle bo on bedzie na cycu, a oniz Majka beda mieli luzik :szok:
 
a ja nie mam nawet łóżka drewnianego. dla Hesi zlikwidowąłam po około 5 miesiacach ( i spała tam tylko w dzien) a dla Gucia wcale nie mialam.
mam wiklinową kołyske, ale on śpi w wózku ;)

Ja dla Mateusza miałam drewniane ale i tak w nim nie spał, tylko z nami, potem łóżko przenieśliśmy na dół i jak brat przyjeżdża z rodziną, to Jula tam śpi. A teraz dzieciaki dostały "dorosłe" łóżka :tak::-) . Ciekawe, czy będzie Mati w nim chciał spać, bo z Natalą nie ma problemu, bo cały czas spała sama:tak:
A kołyskę chciałam mieć zawsze :tak:

Basia, fajnie, że teściowa przyjechała, pomoże po porodzie.,.. ze mną mama też była i za pierwszym razem, i za drugim :tak:

Nice girl, Rusałka, najlepsze życzonka urodzinowe dla dzieciaczków :tak:(spóźnione ale szczere;-))

A wczoraj Was tylko trochę podczytałam, cały czas byłam w pracy, tj do 16, a potem jechałam na koncert noworoczny do Poznania, było extra, piękne arie, wspaniała muzyka, na prawdę polecam, czasem teatr jest lepszy niż kino :tak:
 
Ostatnia edycja:
a moj zwiał do rodziców, niby się uczyć, bo sesja za tydzien, a z dziecmi nie ma jak. a wlasnie dostalam zdjęcia od szwagierki i okazuje sie, ze zamiast sie uczyć to sobie imrezowali. a durna matka z bachorami w domu. jak się wkur.....lepiej niech on tu nie wraca ;/
 
FutureMummy niestety chłopy takie już są i tak naprawdę możemy liczyć tylko na siebie ....:tak:

Co do łóżeczek to Mateusz jeszcze śpi w turystycznym , a Kamila odkąd skończyła rok śpi ze mną .
Dzisiaj mamy wybrać się z dzieciakami do znajomych , ale jak wyglądam przez okno to szczerze mówiąc wszystkiego mi się odechciewa:-(
 
ha, basia masz rację ;))))

ja niby wiedzialam, ze on pojedzie, ale nie podoba mi się, że sam postanowił i sobie pojechał.
dzwonił juz, jutro rano bedzie. ale jak zaliczy egzaminy to mu dam hahahah

zakupy sobotnie sobie zrobie :-D:-D:-D
 
I masz racje, nie tylko facetowi wolno poszalec:szok: poza tym mnie to klamanie wkurzylo by bardziej, niby pojechal sie uczyc a balowal:dry: miejmy nadzieje, ze zaliczy ta sesje i balowanie nie wyjdzie mu bokiem hehehe:tak:

Ja dzis mojego mezusia na zakupy wyslalam, z mala bylismy troche na dworzu, potem poszla ladnie spac. Zjadla obiadek, teraz film z tata oglada :-D
Ja wczoraj zauwazylam, ze wreszcie mi brzuch opada, no ale co z tego jak w poniedzialek mam wywolanie...choc boli mnie w krzyzu i podbrzusze. moze rozkreci sie samo, fajnie by bylo.
 
reklama
Basiuy ale on mnie nie okłamał, bo nie szykowała się impreza, a siostra ze sszwagrem przyszła do rodziców i tak wyszło. Ja bardziej jestem zła za to, ze zapomnial o swoich obowiązkach. o Helence i Guciu....
 
Do góry